Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Freezy

cerere unban[Freezy]

Recommended Posts

[*] Nick: Freezy

[*] Admin-ul care ti-a dat suspend / ban / gag : NotEdwardツ JB.GGEZ.RO

[*] Steam ID: STEAM_1:1:597271560

[*] Motivul pentru care ai luat suspend / ban / gag :  "Minciuni"

[*] ScreenShot: image.thumb.png.cdbc9ac69ddb125c913ced0ce8cb101c.png

[*] Alte obiectii: Am fost aseara cu baiatu asta pe voice image.png.2bb5a6a6b4f1d0ccead1bff7b8dec5b3.png si Edward "dar era pe deafen" a fost mapa jb_xmf si dragos a dat ghost day eu cu inca cnv eram la heal stacati si dragos a zis pe voice "A tu esti ala?" chiar daca era pe mute pe discord si a venit edward am explicat cum a fost si o spus ori va dau ban la amandoi ori faceti "piata/hartie/foarfece" si primu la 3 nu primeste ban. Dovada:image.png.1e23806223628b7687f7ff78fb1a614c.png

atata.. sper sa primesc unban,,

Edited by Freezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

@E_D_W_A_R_D
Te rugam sa ne explici ce problema a existat care a rezultat intr-un ban de 2 zile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am intrat pe server si mi-sa spus ca dragos a facut favorizare pe freezy ca cica la ghost day nu te-a omorat pe tine ca erati pe discord. Si va contraziceti prea mult (Freezy cu GodSlayer) ca nu s-a intamplat asa si etc. eu am decis sa ii dau ban la cine minte. Eu eram cu dragos si freezy pe discord si am discutat cu ei. Freezy a acceptat aceasta chestie, Ca cine minte are ban 2 zile. Si godslayer a acceptat chestia asta. Asa ca m-am uitat pe demo si din tot ce s-a vazut e ca freezy a mintit apoi cand sa le dau ban la amandoi, adica la dragos si la freezy. Dragos zice ca nu a acceptat nimic, Asa ca am decis sa va bag la piatra hartie foarfeca si care pierde are ban din cauza ca Freezy a mintit si dragos a facut favorizare si sunt sigur ca dragos a acceptat chestia cu ban-ul. Aici este filmarea cum ati acceptat chestia asta:  de la 0:25 incepe

mai incolo dupa ce am oprit filmarea va puteam auzii cum ai spus ca asta e mi-am luat ban, meritam

Edited by E_D_W_A_R_D

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, E_D_W_A_R_D said:

Am intrat pe server si mi-sa spus ca dragos a facut favorizare pe freezy ca cica la ghost day nu te-a omorat pe tine ca erati pe discord. Si va contraziceti prea mult (Freezy cu GodSlayer) ca nu s-a intamplat asa si etc. eu am decis sa ii dau ban la cine minte. Eu eram cu dragos si freezy pe discord si am discutat cu ei. Freezy a acceptat aceasta chestie, Ca cine minte are ban 2 zile. Si godslayer a acceptat chestia asta. Asa ca m-am uitat pe demo si din tot ce s-a vazut e ca freezy a mintit apoi cand sa le dau ban la amandoi, adica la dragos si la freezy. Dragos zice ca nu a acceptat nimic, Asa ca am decis sa va bag la piatra hartie foarfeca si care pierde are ban din cauza ca Freezy a mintit si dragos a facut favorizare si sunt sigur ca dragos a acceptat chestia cu ban-ul. Aici este filmarea cum ati acceptat chestia asta:  de la 0:25 incepe

mai incolo dupa ce am oprit filmarea va puteam auzii cum ai spus ca asta e mi-am luat ban, meritam

cand am zis? xD

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Freezy said:

cand am zis? xD

 

cand am oprit filmarea ai zis bro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edward primeste 1/3 iar tu vei primi unban.

Nu a adus nici o dovada pentru sanctiune si chiar daca s-ar fi facut favorizare, sanctiunea pentru favorizare este suspend, nu ban.

 

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.