Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Mirel1337

Propunere Mirel

Recommended Posts

[*] Nick: KingMirel

[*] Steam ID: Nu este nevoie

[*] Propunere: Propun să se scoată Godmode Day-ul din meniul de [/days].

[*] Cu ce ar ajuta aceasta propunere la server?: Day-ul ăsta se dă doar de copiii care nu pot ține o hartă și dau acest day pentru a câștiga o rundă. Se pot face jocurile hărții și fără acest day. Nu văd nici un beneficiu al acestui day pe server în momentul de față. Este o zi normală în care gardienii nu mor, iar prizonierul ce câștigă day-ul nici  nu poate da lr, ci primeșțe freeday automat de la day. AM mai multe argumente prin care acest day nu prea își are rostul, însă le-am enumerat pe cele mai importante.

[*] Alte obiectii: Dacă nu se va scoate, măcar să poată da prizonierul lr când rămâne ultimul, în loc să primească freeday.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, deja sunt enervanți jucătorii care nu știu să fac un GodMode day, și ei îl dau + că durează 5 minute. Este o durere să treci prin vocea unui copil și prostia lui timp de 4:00-4:30 minute.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, acest day a inceput sa se foloseasca doar ca ct-ii sa scoata o runda, macar sa se bage lr pentru ultimul prizonier in loc de fd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propunere respinsa! Adminii au datoria de a muta persoanele care nu sunt capabile sa desfasoare un Godmode day la T.
T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.