Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
n0s14

Reclamatie Pilot

Recommended Posts

 Nickname-ul tau:N0S 14

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Pilot

[*] Motivul reclamatiei: Am primit de 2 ori mute astazi pentru "suferinte',eu stiind ca nu se mai da astfel de mute,am intrebat alt grad,pe Mirel,acesta mi-a afirmat ca daca injur sau spamez pe chat voi primii acest gag pentru suferinte,dar eu nu am facut nici una dintre asta si am primit aceste gaguri de 2 ori de catre Pilot.

[*] Data si ora intamplarii:8:00-10:00 [ intre }

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   

[*] Dovezi: SS-uri

[*] Martori: Oamenii de pe server pe atunci+ am si filmare cu al doilea gag daca nu ma insel.

[*] Alte obiectii:Sincer nu am vrut sa fac aceasta reclamatie,dar tot timpul cand am fost azi pe server Pilot a avut pata pe mine sa imi dea gag din orice motive,nici macar sa ma atentioneze ca uite nos nu mai fa asa ca iti dau mute,chiar daca sunt un player " mai vechi " m-am reapucat din cauza iubrii csului si nu mai stiu ce sa schimbat recent deoarece unele sunt spuse de gino si nu sunt in regulament, altele sunt in regulament,dar gino spune altceva despre ele.Vreau sa stiu cine a gresit,sa imi indrept greseala,daca doar actionati oamenii nu vor invata inloc sa le atrageti atentia ca daca eu am 170 de ore nu inseamna ca de acum 4 luni de cand m-am apucat m-am jucat pe ggez incontinuu,ca 3 luni am luat pauza pana acum m-am reapucat ...suf.PNG.1d64f08caa2112a6088595dab652b59c.PNG

suf2.PNG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intreb si eu , dc nu ai pus dovezile in care tu ai primit si gag de foarte multe ori in aceasta dimineata pt abuz, mic , Suferintele nu ti le am dat pt : ez , ez sotron , cele pe care tu tot le ziceai, si ca pe voice sufereai foarte mult , in acest fapt ii faceai pe toti slabi etc, si asta inseamna ca suferii + ai primit gag de la mine de 4 ori pt abuz.mic , deoarece vorbesti mult , prost si fara rost, ti am zis sa nu mai vorbesti aiurea . Acele suferinte au fost foarte enervante cat si pentru ceilalti jucatorii , ii faceai incotinuu slabi , lasa-te de joc , etc . Aveai un comportament care lasa de dorit , si am decis sa ti dau gag pt suferinte + era gro pe sv , si daca ti as fii acordat gag ul gresit , mar fii atentionat gro

Edited by Pilot123

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Vreau sa spun ca eu am fost de fata dimineata nu chiar in momentul acestui gag dar pot spune ca nos cam totimpul vorbeste aiurea si ia gag pt abuz de microfon si dat faptul ca acesta spunea celorlalti "slabilor" sau "lasa-te de joc" cum afirma pilot eu zic ca aceasta atitudine mai ales pe voice nu e prea normala .Poate unii nu o iau ca pe o gluma ci o iau serios.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vrut sa il la-s pe Grindeanu sa raspunda la aceasta reclamatie,dar simt ca am si eu un cuvant de "spus".Domnule Pilot macar ai putut sa citesti de ce ti-am facut reclamatie si la subpunctul Alte obiectii ?Adica tu ti-ai adus argumente care te sustin pe tine,dar daca erai un staff matur imi putea-i raspunde si la celelalte "intrebari".Eu sincer te consider un staff incapabil,in al doilea rand nu trebuia sa aduci tu dovezi ca am primit gag pentru abuz microfon,imi asum asta,am observat din raspunsurile reclamatie acesteia ca vorbesc mult.Era greu sa imi atraceti atentia,ba prostule nu mai abuza de mic/nu mai face asta,ca tu dai direct gag pentru ca tu te intreci pe gaguri nu conteaza daca intelege ce a facut playeru acela,asa se face in staff ?Daca tot mergem pe dovezi,ca sa vada si cel care va prelua aceasta reclamatie voiceu sau scrisul tau cum m-ai atentionat atunci cand am gresit ceva?Sa nu raman prost,tu doar ai stat sa imi dai gag toata ziua la cea mai mica greseala,nu mi-ai atrat atentia deloc,ca eu sunt tipu ala de om care trebuie sa ii explici ca sa inteleaga,nu ca ba uite ala are 170 de ore stie perfect regulamentul nu ii mai zic ce  a facut ca stie si ii dau gag ca eu am admin si sunt superior lui.Nu trebuie sa vina FullPower sa spuna si el ca vorbesc mult si sa iti ia apararea ca deja e jalnic,vrajelile astea sunt ieftine,ca stiu eu ca fullpower sta aproape mereu dimineata afk.Eu ma enervez usor,daca imi explici si inteleg e bine,dar daca actionezi asa deparca ai avea pata pe mine,eu nu cred ca acesta este un comportament de staff.Diferenta dintre mine si tine  e ca tu ai grad si ai castigat acel grad din cauza comportamentului tau si alte lucruri,dar tu nu esti superior cu nimic inafara de gradul pe care il ai.Nici macar nu ai inteles ce am vrut sa spun in reclamatie si ai scris numa ce ai vrut tu si ai adus niste dovezi care recunosc ca sunt adevarate,dar unele nici macar nu au fost pe subiectul abordat de mine le-ai pus asa sa impresionezi cu ce ?

Edited by n0s14

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te-am avertizat de foarte multe ori sa taci si sa nu mai suferii , tu continuai mereu , si ai primit gag . Nu trebuie sa ti explic pt ce ai primit gag , atat timp cat nu ma intrebi pe u@ , si ar trebui sa fii si tu capabil de a intelege un amarat de regulament , sunt foarte multe plangeri la actiunile tale , si doar cand te ai luat microfonul , ti sa explicat ca nu ai voie sa abuzezi de el . Inteleg ca te enervezi cand mori etc , dar nu trebuie sa tipi , sa i judeci pe toti incontinuu , ca esti tu bun si ei sunt slabi . Iti explic mereu cand gresesti sau cand intrebi , dar orice are o limita , atat cat timp iti zic ca faci abuz.mic , sa suferi si sa tipi , tu imi spui : dar am voie sa tip , dar eu vorbesc cu manu , dar nu se supara nimeni ..... Atat timp cat tu incalci regulamentul , nu inteleg ce te frustreaza pe tine , atat timp cat jucatorii se supara cand tu ii faci slabi , jegosi , sa se lase de jocu asta , am tot dreptul sa te pedepsesc . Daca continui asa , microfonul tau v a fii scos . 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, n0s14 said:

nu trebuia sa aduci tu dovezi ca am primit gag pentru abuz microfon,imi asum asta

 

Reclamatie respinsa, considera primul gag ca fiind avertisment.

 

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.