Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
BossVoinicul

Reclamatie Viorel

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: Boss Voinicul

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Viorel

[*] Motivul reclamatiei: imi da move aiurea 

[*] Data si ora intamplarii: 11:10

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_dojo...

[*] Dovezi:image.thumb.png.021ca36f5add16431dfd82f0967db415.png

[*] Martori: tot serv de la ora respectiva

[*] Alte obiectii: Inteleg ca ai platit pentru admin dar trb sa stii si regulamentul

Edited by BossVoinicul

Share this post


Link to post
Share on other sites

aiurea? nuti merge microfonu de asta team mutat..........

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, viorel said:

aiurea? nuti merge microfonu de asta team mutat..........

 

 

Ok, 1. nu-ti asa se scrie 2. Trb ss ma lasi 2-3 runde,eu nestiind ca nu imi merge mic puteai sa ma lasi si 1 runda .3 ii injuri pe aia care iti fac post

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, am fost de fata, era si pilot, si mi se pare ca si fallen. I am explicat eu, el doar voia sa vada daca se aude bine si eventual sa stea la ct. Iar tu ca un om normal ar fi trebuit sa l lasi deoarece doar voia sa vada daca se aude si eventual sa dea comenzi, dar i ai dat move fara motiv... + de asta, i am explicat ca daca nu ii merge microfonul are 3 runde sa si-l faca, si nu l am mutat.

Edited by MarioAlexandru
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viorel te-as ruga sa citesti regulamentul si sa revii in staff cu regulamentul citit.Nu iti spun nmk de rau, dar ar trebuie sa citesti acest regulament, uite aici regulamentul pt staff/playeri/comenzi https://ggez.ro/index.php?/forum/18-regulament/  Chiar imi pare rau de bani investiti in acest server dar parerea mea stricta este ca ar fii trebuit sa citesti regulamentul inainte sa devii un membru staff 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa.

Am analizat demo-ul, Boss Voinicul a intrat fara microfon la CT doar pentru ca mai erau cateva runde, fara ca acesta sa aiba microfon. In momentul in care a intrat la CT a scris pe chat "nu i-au simon" dupa ce i s-a spus sa il ia. Cand a fost pus sa vorbeasca, acesta nu avea microfon.

 

Boss Voinicul o sa fie sanctionat pe forum pentru reclamatie aiurea, nu a facut decat sa provoace intentionat sa fie sanctionat doar ca sa poata face o reclamatie. Toti cei care au raspuns aiurea la aceasta reclamatie, fara sa stie ce s-a intamplat sau doar sa se simta mai presus fata de adminii noi, vor fi de asemenea sanctionati pe forum.

 

T/C

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.