Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
FellaN

Reclamatie Admin Teaser

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau:FalleN

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Teaser

[*] Motivul reclamatiei: Gag inutil,favorizari.

[*] Data si ora intamplarii:2/17/2021 18:40

[*] Mapa pe care s-a intamplat:ba_jail_solar

[*] Dovezi: 1880782295_Screenshot2021-02-17204339.thumb.png.0ea450ecab780f0a80878856f89048a8.png

[*] Martori: Pilot,Manu

[*] Alte obiectii:a dat gag pentru prost ca se simte ofensat,a mai injurat unul si nu i a dat gag si mie imi da pentru prost,din pacate nu s a vazut pe demo cand mi a dat gag asa ca am lasat o poza cu gag ul cat mai am.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok,se da gag pentru prost/sau alte jigniri,gen daca aduc cuvantul retardat si il repet incontinuu se da gag,nu e favorizare ca nu i dau gag cuiva pentru ca sunt atent da joc si nu eram singurul admin pe server,scriai pe u@ incontinuu , ti am dat 2 kick uri in intervalul a 5 minute din motivul abuz.u@ , vorbeai fara sens,Ma jigneai,ma faceai handicapat , redus , ratat,prost,si le frecventai intr un scurt timp.Si eu m am simtit jignit si ti am dat gag 15 minute din cauza ca ai mai primit in ziua de astazi , inainte cu o mapa sau doua gag-uri de 15/10/5. Si daca nu dau gag la niste persoane nu e favorizare.Nu stiu de unde ati luat chestiot sta tot timpul atent pe chat,eu am venit pe server sa ma joc , nu sa stau sa incep o cearta destul de inteleasa cu tine,fiindca mare parte din voi va ofensati la "retardat" doar sa i a persoana gag,ceea ce mi se pare o lipsa de iq si de ura fata de acea persoana, in fine , eu doar mi am facut treaba,m ai jignit pe voice,si in chat + o parte de caps pe care nu am vrut sa o mai adaug din cauza ca ti adaugam niste minute n acel gag , fiindca nu este prima abatere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Mi-ai dat kick de 2 ori cu vreo 3,4 ore inainte),Legat despre reclamatie ti am zis si tie personal si celorlanti sa ii dati gag,tu nu ma bagai deloc in seama.Daca te am facut altceva infara de prost de vreo 3 4 ori e clar,daca vrei pot atasa demo ul cu toate rundele si sa vedem daca te am facut altcumva inafara de prost.iar inainte am luat gag pentru ca am scris cuvantul cu p.... pentru un mini event a zis cineva pe chat cine scrie p.... are 1k credite si le am primit.In rest daca vrei aduc demo cand ti am zis doar ca esti prost,am atasat si demo ul in dovezi unde se vedea in chat ca ti am zis ca esti prost si mi ai dat gag mai si mutat si lui baiatul ala Cosman tot nu a primit gag pentru c.... si v am si spus de vreo 15 ori sa ii dati,si din cei 10 admini pe server nici unul nu a dat gag nimenui care injura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa, daca zici o data prost, nu esti sanctionat, dar cand insisti nu faci decat sa provoci cearta.

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.