Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
?wa iu buli mi?

[RECLAMATIE] Teaser

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: NoBully

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: teaser. ☭ JB.GGEZ.RO ☭

[*] Motivul reclamatiei: La hg day un ct a fost omorat de cnv si a spus unde este acela,iar eu am spus "vezi ca este in turn ti a spus (nume ct),gag complet aiurea

[*] Data si ora intamplarii: 21:10 15/2/2021

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_tropico

[*] Dovezi: 2021-02-15.thumb.png.d27068dbb6b5134e37c16fad9e2af1fb.png

[*] Martori: Dav!d si cine se mai poate observa

[*] Alte obiectii: Teaser a mai facut lucruri de genul acesta,si nu ma intereseaza de acel gag de 5 minute, ci de faptul ca teaser m a sanctionat din nimic pentru ca el si a luat gag 30min cu scurt timp inainte de incident,deoarece a inceput sa tipe ca fac troll pentru ceva ce nu era adevarat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, am fost pe server. A dat gag inutil deoarece i se stia deja pozitia data fiind spusa de cineva de la CT. Între extazz si pescarus nu mai stiu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu inteleg motivul , e cu dus si intors,ti am dat gag pt ghost ca ai spus unde e ct ul,atata tot.

Gen : Un ct a fost omorat de Tero si a spus unde e acela, n are sens chestia asta,si mi da cu blackscreen

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minutes ago, teaser0 said:

Nu inteleg motivul , e cu dus si intors,ti am dat gag pt ghost ca ai spus unde e ct ul,atata tot.

Gen : Un ct a fost omorat de Tero si a spus unde e acela, n are sens chestia asta,si mi da cu blackscreen

eu doar am repetat ce a zis altu care chiar stia unde este unltimul,ca sa ajut un jucator nou

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gag ul stiu sigur ca n a fost dat degeaba,ai spus unde este o diferita persoana , nu stia nimeni de pozitia lui sau sa spuna cineva asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, teaser0 said:

Gag ul stiu sigur ca n a fost dat degeaba,ai spus unde este o diferita persoana , nu stia nimeni de pozitia lui sau sa spuna cineva asta.

tocmai a fost confirmat de mario si de mine ca a fost spusa pozitia respectivului,lasa ocolitul ca gagul a fost dat din frustrare,nu ca sa faci tu un server mai bun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul a primit remove.

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.