Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Legend

Reclamatie teaser

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau:Uchiha Itachi

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Teaser

[*] Motivul reclamatiei: gag aiurea+toxic+instigare la cearta

[*] Data si ora intamplarii: 14.02.2021 ora 11:20 

[*] Mapa pe care s-a intamplat: ba_minecraft

[*] Dovezi: nu am apucat sa filmez,am facut doar un ss cand mi-a dat gag aiureaScreenshot_2.png.b4f69078a9a6682eab4d10e868987403.png

[*] Martori: sunt unii playeri de pe jb care poate confirma ca este toxic

[*] Alte obiectii: Sper sa nu mai aiba admin ca e incapabil,respect!

Edited by Legend

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ti am dat gag pentru ca te ai injurat cu boom care poate sa fie de parerea asta,si cat timp el si a luat gag,tu ma instigai pe mine si mi spuneai,injura ma aici daca poti si daca ai tupeu,dovada este pe voice si o sa o dau in cel mai scurt timp dupa ce downloadez demo ul.Tu si boom v ati injurat ati primit gag ambii,nu e prima abatere nici la tine nici la el,am fost destul de ingaduitor si nu v am dat 30 la ambii,ca asta ar fii fost corespunzator.Nu stiu ce am facut gresit ca ti am dat gag ca mi spuneai Injura ma aici daca ai tupeu,asta fiind instigare la cearta si anterior jigniri adresate tie,ceea ce n am facut.In legatura cu toxicitatea,este o diferenta,intre ofticare si toxicitate e o diferenta mare ,eu fiind copil de o varsta destul de minoara,eu cand mor dau vina pe coechipieri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu am injurat deloc,ba chiar tu de la inceput cand am intrat ai injurat,pe mine normal fara sa iti zic nimic, uite-te pe demo si ai sa vezi, boom a inceput sa injure aiurea,si sa nu uitam ca tu ai inceput ,si eu ti-am zis doar o data injura-ma, am dovezi cand tu injurai , si treaba cu toxicitate esti chiar toxic, cand e un grad mai mare pe server esti cel mai ascultator,dar cand nu este nimeni mai important iti bati joc de server,chiar de esti copil ar trebui sa fi capabil,daca nu de ce ai mai dat cerere de admin? acestea sunt niste scuze idioate ale tale )))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok,ai dovada aici de pe demo: 

Minutele : 5:13 [mi a fost lene sa dau cut]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa, dar boom o sa primeasca un gag permanent ca vad ca smardoiala e la ea acasa.

T/C

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.