Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
AndreiFullPower168

RECLAMATIE(teaser )

Recommended Posts

 

*] Nickname-ul tau:Andrei FullPower

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: teaser

[*] Motivul reclamatiei: imi da kick ca explic lui edy_69 pe u@ ca a da 2 mesaje odata ce se sterge chatul nu in seamna spam imi iau kick 

[*] Data si ora intamplarii:23.1.2021              ora e in screenshot

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jail_xmf

[*] Martori: -

[*] Alte obiectii: SPAM INSEAMNA PESTE 3 MESAJE IN ACELASI TIMP daca scriu odata la 1 minut ,2 cand nu se mai vede nu inseamna spam iar u@ pentru asta e facut 

iar bobo il sustinea pe teaser sami dea kick (am scrris 3 mesaje) iar edy mia dat gag pt SPAM CAND EU  am scris cate 2 mesaje la un anumit timp .mesajul scris 

cumpar drugs cu 5 mats cu 3 deci sunt de parere ca ssi teaser si edy au gresit( tesaer kick pt 3 mesaje u@ si edy gag pt spam)

image.thumb.png.0a1222b3e7081ff81e3741ddedfbc18a.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ti am dat kick pt ca te am avertizat numai scrie u@ , bobo si edy_69 erau de fata.Mi au spus sa ti dau kick,doar te am avertizat,ai continuat si eu trebuia sa mi fac treaba si sa ti dau kick,sper ca te am lamurit,gag nu ti am dat eu,poate edy,nu am avut treaba eu doar mi am facut treaba.

20210123104405_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

voiam sa ii fac reclamatie si lui edy dar din pacate nam poza cu conversatia si cate mesaje am pus decci nam dc sa o fac ca e incompleta si nam destule dovezi

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca vezi ca nimeni nu cumpara nu trebuie sa insisti. Tu trimiti odata pe runda aia cu "cumpar mats" sau ce trimiti tu. Ai primit gag pentru pe drept. Ai fost si avertizat inainte sa primesti kick, dar tu tot ai continuat sa scrii pe u@.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bobo nu ai dreptate am scris 3 mesaje nu e abuz si mai avertizat da sj am terminat  mesajul doar (pt asta e u@ nu pt sa vorbiti chestii inutile) ci a explica gradelor si de asi spune opinia iar cele 3 mesaje ale mele nu consider ca e abuz am  ajuns ca de la 2-3 mesaje daca nai grad sa scriii pe u@ iar daca ai grad poti vorbi linistit despre orice?

iar eu am insistat pe faptul ca cumpar cu 4 mesaje in interval de un minut sau chiar 2 cat sa sters chatul de mai sus eu asa fac pt ca oricine intrat mai de inainte sau acum sami vada mesajul dar la alttii care trimit de 3 ori seturi cu mesaje de 2 ori (admini) nu este considerat spam 

 

Edited by AndreiFullPower168

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa. Spam e si daca scrii de 2 ori de fiecare data acelasi lucru, e de ajuns sa scrii o data "Vand mats/drugs", daca in fiecare inceput de runda tu scrii de cate 2 ori asta, e normal ca o sa iti iei gag pentru spam. Nu e considerat spam cand dai acelasi mesaj de 2 ori unul dupa altul doar daca o faci o data/de doua ori (se presupune ca ai facut-o din greseala, nu cu intentia de a spama), dar cand toate mesajele tale sunt scrise de 2 ori, e clar care e intentia ta. Cat de kick, ti-ai luat kick pentru abuz.u@, nu pentru spam, nu ai voie sa abuzezi de u@, daca nu esti de acord cu decizia unui admin, ii faci reclamatie, nu incepi sa il ameninti pe u@.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.