Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Aramura

Propunere aramura

Recommended Posts

[*] Nick: aramura

[*] Steam ID: -

[*] Propunere: ca helperii sa fie testati la inceput de catre un co-owner sau owner inainte sa intre in teste pentru ca sunt multi admini care nu stiu sa faca o dovada sau sa i-a un steamid(sa stie sa i-a steamid sa faca un demo sa dea comezi pe tag etc)

[*] Cu ce ar ajuta aceasta propunere la server?: nu ar mai exista admini incapabili

[*] Alte obiectii: -

Share this post


Link to post
Share on other sites

pro : ar fi o idee foarte buna deoarece uni admini inca nu stiu sa iti instaleze un demo  si nu e chiar asa de greu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro

cativa admini dupa parerea mea sunt incapabili(nu dau nume) pe langa asta unii nu stiu comenzile gen de a da gag,etc(sansa mica) si  sa descarce demo urile sa verifice playerii pe care ii suspecteaza de cod 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra.

Co-Ownerii nici nu isi fac raportul, dar sa verifice fiecare helper :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propunere respinsa ,


Nu ne asteptam ca helperii in teste sa stie toate comenzile din prima cum nici de la tine sa stii cum se scrie corect gramatical . Scopul testelor e pentru a se acomoda noii admini atat cu functia cat si cu staff-ul .
Daca orice alt admin are nevoie de ajutor pentru a invata cum se ia un steam id , demo sau orice alta problema legata atat de server cat si de forum ne poate intreba personal pe mine , @Kentulet , @Grindeanu si @oDextersau orice alt grad mai vechi care este dispus sa ajute . 



T/C

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.