Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
bp_Andrew

[RECLAMATIE] Ghost JB.GGEZ.RO

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: monkey

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Ghost JB.GGEZ.RO

[*] Motivul reclamatiei: kick fara motiv

[*] Data si ora intamplarii:  22.01.2021 - 02:03:00

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   nu stiu mapa

[*] Dovezi: https://imgur.com/a/YcGb8Dc

[*] Martori: enigma, Matex, etc

[*] Alte obiectii: strica fun-ul playeriilor noi, daca vine cu dovezi ca eu am fost imi retrag tot ce am zis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai primit kick deoarece te am avertizat chiar de 2 ori sa nu mai pui sunetele acelea de la noul agent ca nu se auzeau comenzile dupa ce ai primit kick a fost liniste

 edit : era de fata si mario

Edited by Ghost

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Nu se aude cand dadeai ( nu se aude deoarece gotv e la spec si acelea sunt doar pt team chat )  dar se aude cand am zis ca daca mai dai primesti kick  

edit : mi am dat seama ca tu dadeai cu acele sunete de la agent ul nou deoarece erai singurul care aveai pe sv la ora actuala 

Edited by Ghost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie suspendata momentan, nu stim sigur cum functioneaza aceste sunete (daca sunt date la comanda, sau daca sunt date automat la inceputul rundei). Daca sunt date automat, atunci adminii nu ar trebui sa sanctioneze pe asta, deoarece player-ul nu ar avea putere de control asupra acestui lucru. Daca are cineva mai multe detalii despre aceste lucruri, este bine venit sa dea reply aici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

din cate am vazut ( si eu am agent ) in meniul acela unde dadeai mesaje la bot sa vina dupa tine / sa stea undeva  ( inainte de update  nu mergea sa dai pe sv mesaje de acelea  ) dupa update ul acesta boti s au scos si radio ul a ramas doar pt agenti si de acolo dai mesaje acelea  

Share this post


Link to post
Share on other sites

aici este dovada ca poti da 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa.

Monkey o sa fie sanctionat cu suspend 2 saptamani pe forum pentru minciuni in reclamatie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.