Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Kentulet

[Propunere] Open/Close

Recommended Posts

[*] Nick: Kentulet 

[*] Steam ID: STEAM_1:0:166997190

[*] Propunere: Sa se schimbe delay-ul dintre open/close din 3 secunde in 5 secunde (din meniu).

[*] Cu ce ar ajuta aceasta propunere la server?: Sunt unele mape in care exista o singura celula imensa si prizonierii nu au timp sa iasa din ea doar daca sunt in fata usii cand simonul da comanda. Per total, zic eu ca 5 secunde e un timp rezonabil pentru toti pentru ca nu mai exista conflicte in viitor pe tema "n am avut timp sa ies din celula ca eram in capatul celalalt"

[*] Alte obiectii: @Picutz

Edited by Kentulet
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, pe lego_v8, celula care are boxa cu muzica se deschide mai greu celula si nu ar avea timp ca prizonierul sa iasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, pe jb_tropico sa intamplat asta astazi, unii prizonieri erau in spate de tot la bai si nu ai apucat sa iasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pro

de multe ori nici nu am timp sa ies din celula, ba ca fac altceva in celula la momentul actual sau nu sunt atent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro 

nu sunt multe mape cu o singura celula dar unii playeri poate nu sunt atenti sau sunt in coltul celulei si nu apuca sa iasa din celula 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai, cateodata, acele 3 secunde pot fi folositoare cand sunt de exemplu 2 CT vs 15-20 T. Exista buton pentru asa ceva, dar si simonul mai poate da o data open din nou, daca se ascund in cells primesc slay, si inca ceva, cand T aud ca simonul da o comanda sa iasa din celula de ce ar sta fix in coltul celalalt de usa celulei 🤔.

Contra.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.