Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Ad1tZu

Cerere Upgrade Aditzu

Recommended Posts

[*] Nickname: Aditzu

[*] Ore jucate (ScreenShot) : 27F86FC14488C4B6AA0EAAD1CD1A86689AE7F483

[*] Steam ID: STEAM_1:0:458150534

[*] Grad actual: Helper

[*] Grad dorit: Admin

[*] Alte obiectii: stiu ca am avut mici probleme, poate am vorbit prea mult sau am lipsit de pe server o zi pentru ca am fost plecat , dar nu cred ca e cineva de pe server care e perfect .

[*] Ai citit regulamentul ? : Il stiu din auzite

Share this post


Link to post
Share on other sites

[*] Nick admin : CMarian

[*] Nick forum : HopeSefu

[*] Pro/Contra:  contra 

motiv: Singurul lucru bun este ca esti activ,in rest... nu te vad sigur pe tine,pui tot fel de intrebari( nu este rau sa intrebi,dar nici toate cacaturile alea evidente),sa nu aduc aminte de "tic-urile tale verbale" cu AI POST AI BAN care pe langa ca-s enervante,pot influenta unii playeri noi,care nu iti cunosc handicapul,pot sa te ia in seama si isi vor forma o parere proasta despre server/grade.Consider ca trebuie sa mai inveti,poate data viitoare o sa ai mai multe sanse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick admin: ☠Mario JB.GGEZ.RO☠

Nick Forum: MarioAlexandru

Pro/Contra: Contra

Motiv: Ameninti cu post si nu esti sigur pe tine, un exemplu ar fi atunci cand ai intrebat daca se da gag pt "gunoiule"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

[*] Nick admin : Avxm

[*] Nick forum : TacPac

[*] Pro/Contra:Contra

[*] Motiv: Consider ca inainte de a face o cerere helper ar fi trebuit sa te opresti amenintand unii playeri cu gag/ban , mi se pare ca esti un post hunter si ar mai trebui sa inveti din ce se da gag si din ce nu . Imi pare rau , baftă in continuare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

[*] Nick admin : Dav!d

[*] Nick forum : Ciorbitzq_

[*] Pro/Contra: Contra.

[*] Motiv: Ti-am dat o sansa la helper crezand ca te-ai mai maturizat si "capabilizat" dar nu a fost asa. Ai cateva arfe de care ar trebui sa scapi. Poate daca te maturizezi la urmatoarea cerere de UpGrade imi voi schimba votul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[*] Nick admin : fkL

[*] Nick forum : fkl1

[*] Pro/Contra:Contra

[*] Motiv:Incapabil+troll mai mereu+ VORBESTI FOARTE FOARTE MULT nu prea dai nici gag nu dai comenzi inca nu te consider capabil pentru ADMIN. Iti sta bine si cu helper

Share this post


Link to post
Share on other sites

[*] Nick admin: Bobo

[*] Nick forum: Bobo1

[*] Pro/Contra: Contra

[*] Motiv: Vorbesti mult, aiurea, si ameninti playerii cu diferite chestii: "aaaa, o sa primesti gag 30 de minute". Nu te vad inca pregatit pentru aceasta functie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respins.
O sa ai dreptul sa faci o cerere de upgrade atunci cand vei avea competenta necesara de a raspunde la alte cereri de upgrade/cereri admin.
Pe langa asta nu esti agreat pe server de restul adminilor, mereu fiind centrul certurilor, dovada fiind raspunsurile primite la aceasta cerere. Aceasta este o tema de gandire pentru tine, o revizuire a comportamentului tau in functie de grad pe server fiind necesara.
Ai un warn activ pentru raspunsurile delasatoare la cererile de admin/upgrade.

Edited by oDexter
  • Like 3
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.