Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
la_somn

CERERE UNBAN vapetru

Recommended Posts

[*] Nick: PiBurta

[*] Admin-ul care ti-a dat suspend / ban / gag : aramura

[*] Steam ID: STEAM_1 : 1 :557212036

[*] Motivul pentru care ai luat suspend / ban / gag :  cheats

[*] ScreenShot:

[*] Alte obiectii: Recunosc, am folosit hack in trecut pe multe conturi, dar pe acest cont nu am folosit de loc hack, am avut hack cand m-au prins dar in pc/chrome, nu in joc m-au controlat cu anydesk nu au gasit dovada ca am folosit hack pe sv-ul de jb, au gasit hack doar in pc/chrome, din cate stiam ban-ul se da doar daca folosesti hack pe jb, nu pe alte conturi sau sa il ai in pc...

  • Haha 1
  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai hackuri, se pedepseste. Nu poti sa scapi sa spui "Dar nu stiam ca pentru hack se da ban" sau "Fratele meu l-a instalat", ai hack si ayaye, l-ai folosit si il vei mai folosi.
Reclama ta e degeaba.

  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asteptam dovezile de la @Aramura, nu am gasit banul in BanList.

 

On 1/11/2021 at 8:37 PM, Tentatie said:

Ai hackuri, se pedepseste. Nu poti sa scapi sa spui "Dar nu stiam ca pentru hack se da ban" sau "Fratele meu l-a instalat", ai hack si ayaye, l-ai folosit si il vei mai folosi.
Reclama ta e degeaba.

Multumim Ownere ca ne-ai luminat.

 

Edit: @la_somn screenshot-ul pentru cererea de unban este obligatoriu, te rog sa il pui daca vrei ca cererea sa fie luata in considerare (screenshot la eroarea de iti apare cand te conectezi pe server, cu data cand ai luat ban, steamid, de la cine ai luat ban etc.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cerere respinsa, tinand cont ca ai luat ban acum 3 luni, adminul nu e obligat sa pastreze dovada atat timp. Trebuia sa faci cerere atunci. Daca vrei sa joci in continuare pe server si nu te aflii pe blacklist, poti sa creezi alt cont.

T/C

Edited by Gino

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.