Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
PABLO77

Reclamatie(3) Admin PVP

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: PABLO.

[*] Nickname-ul persoanei reclamate:  PVP

[*] Motivul reclamatiei: Frate inteleg ca SV-ul este family friendly, dar nu am zis nimic atat iesit din comun + ca a fost din greseala gen am spus P...a mea. Putea sa ma avertizeze ca era 3 dimineata nu era ziua si nu prea sunt copii la ora 3 dimineata pe sv zic si eu! Iar dupa 2-3 minute intra unu la Ct si incepe sa zica p..a p..a p..a si adminul PVP incepe sa rada si lui nu ii da gag! Adica asta mi se pare absurd si este o favorizare. Nu mi se pare ok ce face adminul asta

[*] Data si ora intamplarii: acum 20 min 05/01/2021 3:00

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   Ceva cu minecraft

[*] Dovezi: 

 

[*] Martori: -

[*] Alte obiectii: -

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

PVP primeste un warn pentru favorizare si ca a mintit cand a fost intrebat de ce nu a acordat gag cand trebuie : https://prnt.sc/wgdx9p . Se observa clar pe video ca acesta rade pe chat dupa ce engima incepe sa injure .

Inteleg ca vreti sa respectati regulamentul si sa va faceti treaba ca admini dar incercati sa dati un avertisment verbal inainte de gag daca cineva scapa din greseala o injuratura , mai ales daca abia se intelege ca in acest caz .

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites

@PABLO77
Te rugam ca de acum inainte cand exista multiple abateri din partea unui player/admin intr-un interval scurt de timp sa incluzi toate dovezile intr-un singur post, specificand acest lucru la sectiunea "Alte obiectii". Te rugam acest lucru pentru a evita spam-ul pe forum cand nu este necesar. 
Iti multumim pentru intelegere.

Edited by oDexter
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.