Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
T1grutz

Reclamatie xdR3flex

Recommended Posts

*] Nickname-ul tau:T1grutz

[*] Nickname-ul persoanei reclamate:xdR3flex

[*] Motivul reclamatiei:Acest baiat sub numele reflex imi da move si imi spune ca nu am habar de capu meu si nu stiu comenzi prin simplul fapt ca el a fost favorizat de catre un baiat spaxy apoi ii da move nu este simon iau simonul,il omor fiindca el a luat arma si a parasit linia,nu am zis simon spune cine misca moare fiindca el deja parasise linia si trebuia omorat.Dar el imi da move

[*] Data si ora intamplarii:24.12.2020 17:40

[*] Mapa pe care s-a intamplat:  Jailbreak_Rectangle 

[*] Dovezi: 

[*] Martori: 

[*] Alte obiectii:Daca se poate verifica ceva sau in demo ca nu am filmare

Edited by T1grutz

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.N-ai dovezi.
2.Simon cand moare nu mai exista nicio comanda.
3.Ii bagai in cap lui spaxy numai reguli inventate de tine.
4.Daca simon a spus:(Simon zice toti jos.) este comanda invalida! Nu trebuie sa fie neaparat cine misca moare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reguli ca si cum ca nu e bine sa faci favorizare?
Si apoi comanda Simon spune care misca moare se anuleaza cand spui alta comanda dupa ea cu SImon spune si puteai sa faci invalida ca nu era cine misca moare.

Si in continuare eu stiu ca nu ai voie sa parasest ilinia ca vei fi omorat

Edited by T1grutz

Share this post


Link to post
Share on other sites

T1grutz cat timp simon a murit eu am tot dreptul sa parasesc linia e asa de greu? Ti-am explicat mai sus ca Simon cand moare nu mai exista nicio comanda. Plus nici nu aveai Simon-ul in momentul cand mai omorat.Dupa ce mai omorat ai luat Simon-ul + Nici macar nu ai dovezi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wdym am tras un hit si am observat ca nu am simon si era freekill.Asa ca l-am luat si te am omorat,si in primul rand iti dadeam freeday ca ai parasit linia si daca e cum zici tu nu dadeai move aiurea ca faci tu abuz,
Dar,stii ca e asa si bagi intr-una ca nu am dovezi era lume pe server nu eram doar 2 noi.

Si ala ti a facut favorizare si pe tine nu te deranja ca mda puteai sa ii zici ceva tu ca ai grad nu trebuia sa ii zic eu

Edited by T1grutz

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-as ruga pe @xdReflEx sa puna partea din demo cu intamplarea.

 

Edit:

Videoclipul de la reflex: 

 

 

Odata ce simonul moare, se anuleaza comenzile, chiar daca ai voie sa ii omori pe cei care nu au fost inainte sa moara simonul la comenzi daca preiei simonul repede (de exemplu cei care sunt in celula si nu au iesit deloc), nu ai voie sa ii omori pe cei care au respectat comenzile pana sa moara simonul. Cei care au parasit linia, au parasit-o dupa ce a murit simonul, adica dupa ce s-au anulat comenzile, responsabilitatea ta era ca dupa preluarea simonului sa dai o comanda cat mai repede (cine misca moare, toata lumea pe linie etc).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.