Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
oKraddy

[Reclamatie] Antonio

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: MrY. caporal

[*] Nickname-ul persoanei reclamate:  Antonio

[*] Motivul reclamatiei: durata gag exagerata pentru ce am facut

[*] Data si ora intamplarii: 04/12/2020 7:00

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   habar n am cum se numeste

[*] Dovezi: AF3A378E81CD01CE0BC9C67922C4A86E857C221A B39781624CE78991F44517E7B547B25054C920C8

[*] Martori:  wolf, x3non

[*] Alte obiectii: din cauza ca i am facut aseara reclamatie acum face diferente si chiar el a scris pe chat [se vede in dovada] " daca nu il chema mry nu ii dadeam atat"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro,ok ai injurat dar a fost o chestie pentru care trebuia sa iei maxim  10  minute ,nu a fost o chestie grava ,mi s-a parut o chestie exagerata din partea lui + ca staff-ul ar trebuii sa ii trateze pe toti egali 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun, Mry injura la fiecare ora si m-am saturat sa primeasca gag cate 5-10 minute, trebuie sa se invete minte. Nu exista zi in care sa nu intre sa se certe cu 2-3 jucatori si sa-i injure. Nu regret ca i am dat 30, daca as fi putut i as fi dat mai mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bro daca ai fi asteptat inca cateva secunde ii dadeam eu gag 5 minute pentru ca nu a zis ceva atat de rau incat sa merite 30. Tu ai actionat doar din dorinta de a da un gag care sa dureze mai mult si in niciun caz ca sa ii acorzi o pedeapsa corespunzatoare. Si in al doilea rand tu ai spus pe voice chat ca i-ai dat gag 30 min "doar pentru ca este mry, daca ar fi fost altcineva nu i-ai fi dat".

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, Antonio1337 said:

Nu exista zi in care sa nu intre sa se certe cu 2-3 jucatori si sa-i injure.

te joci  cate 30 de min pe zi, restu afk si scrii abureli d astea p aici, te salut de la marea mediterana cu prietenii mei elefantii.

Edited by oKraddy
greseala de scriere, re

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce dovada kent? Da, am spus ca i am dat 30 ca il cheama mry, deoarece mry injura in fiecari zi si se cearta in fiecare 5 minute, Nu am nicio dovada

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Antonio1337 said:

Nu am nicio dovada

Adminul primeste 1/3.

Nu e greu sa apasati pe tasta F12 pentru a face un screenshot.

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.