Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
zslow

Propunere - zslow

Recommended Posts

[*] Nick: zslow

[*] Steam ID: STEAM_1:0:517148442

[*] Propunere: Sa fie adaugat sistem cu diferite calcule(adunari, scaderi, inmultiri, impartiri, cu puteri) iar primul care scrie corect raspunsul pe chat sa primeasca cateva beneficii(100 de credite/10 mats/5 drugs.)

[*] Cu ce ar ajuta aceasta propunere la server?: Aceasta propunere i-ar ajuta pe ceilalti jucatori sa faca rost de mai multe credite, mats si drugs.

[*] Alte obiectii: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

S-a vorbit despre acest sistem, nu cred ca era necesar sa creezi un topic pentru asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro

Ar fi mișto, dacă tot avem forum putem discuta și aici element, mi se pare o idee buna asta cu matematica ca decât sa scrii un cuvant(care oricum s ar copia de pe chat) și ți ar pune și puțin mintea la încercare. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro. Am vazut si pe alte servere sistem din acesta si am observat ca prinde destul de bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, MarioAlexandru said:

Pro ez mats/drugs/credite

trb sa stii si matematica..... :)))

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro

Da bravo slow, va dau si eu , va da si svu =))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro.

S-a vorbit si ieri la sedinta, dar , un astfel de sistem ar fi si enervant deoarece unii teroristi sunt la comenzi, unii pe duck altii fac box/is evadati iar ctii au avantaj sa ia cuvantu sau operatia matematica pentru ca il mai multi si 1-2 ct poate tine 5-10 prizonieri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, as face un sistem in care fiecare player sa primeasca intrebarea lui si un timp de raspundere (5-10 secunde) asa ar fi corect pt toti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, daca ar fi adaugat acest lucru, ar fi de exemplu 25 de intrebari ca nu pot fi infinite, deoarece trebuie si ele bagate undeva , nu? Asa toata lumea invata intrebarile si vor stii raspunsurile la toate, fie ca le stie persoana respectiva, fie le invata de la alti jucatori.

  • Shitty 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, Bobo1 said:

Contra, daca ar fi adaugat acest lucru, ar fi de exemplu 25 de intrebari ca nu pot fi infinite, deoarece trebuie si ele bagate undeva , nu? Asa toata lumea invata intrebarile si vor stii raspunsurile la toate, fie ca le stie persoana respectiva, fie le invata de la alti jucatori.

Se vede ca ești cam prostuț, le poate genera random printr un algoritm și sisteme de calcule

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.