Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
sergiu

propunere pumpkin

Recommended Posts

[*] Nick: pumpkin

[*] Steam ID: -

[*] Propunere: sa se poate extinde gag ul fara a i da ungag player ului ,se intampla uneori ca unele grade sa dea gag mult mai mic/mare decat trebuia si e nevoit sa foloseasca comanda de ungag acel player poate sa faca mai mult rau pe server exemplu eu i dau gag lui X 5 minunte pentru spam dar el trebuia sa ia 10 in loc sa i dau ungag si sa continue chiar daca dureaza doar 1 secunda, rescriu comanda !gag X 10 spam si el va primi gag din nou 

[*] Cu ce ar ajuta aceasta propunere la server?: comanda de gag ar fi imbunatatita 

[*] Alte obiectii: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra

Avand in vedere ca poti sa dai ctrl c la !gag nume durata motiv, sa scrii !ungag nume si apoi dai repede ctrl v n as vedea de ce s ar adauga comanda asta...

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, MarioAlexandru said:

Contra

Avand in vedere ca poti sa dai ctrl c la !gag nume durata motiv, sa scrii !ungag nume si apoi dai repede ctrl v n as vedea de ce s ar adauga comanda asta...

Dupa cum am spus intr o secunda omu poate face multe daca are bind de spam sau înjurătură care e mult mai rapid decat ctrl+v

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, sergiu said:

Dupa cum am spus intr o secunda omu poate face multe daca are bind de spam sau înjurătură care e mult mai rapid decat ctrl+v

Contra

Off moldovene de ce ar avea bind cu înjurătură ? 

Ok cum zici tu chiar daca ar avea tu ii dai gag 30 de minute de ce i-ai mai da ungag ?

Și al doilea rând cum a spus Mario poți să scrii deja comanda !gag #id min motiv după ctrl+c si ctrl+v, nu durează mai mult de o secundă 👍

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, propunerea este useless, nu vad de ce ti ar fi greu sa dai ungag si dupa gag iar

Share this post


Link to post
Share on other sites

contra 
Dupa cum au zis si ceilalti de mai sus poti da copy & paste + ca intr-o secunda nu cred ca apuci sa scrii mai mult de 1 mesaj.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra.
Munca inutila pe partea de backend, cu posibilitatea de a aduce bugs in viitor. Comanda actuala de gag e folosita de > 10 ani si nu au existat probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.