Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
mihai1

reclamatie fkl

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: mihai1

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: fkl

[*] Motivul reclamatiei: slap uri aiurea

[*] Data si ora intamplarii:10.11.2020

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_graffito_v3

[*] Dovezi: image.thumb.png.ae3abd64db4f2f1155a2784b92823e07.png.c341d66a2c1c6ad537ed95b25a9e6c98.png

[*] Martori: cristian marian

[*] Alte obiectii: Pai l am omorat ca era rosu la lr. Urmatoarea runda mi a dat 1 slap i am spus ca era rosu  si imi mai da unul iar. 

image.png

Edited by mihai1
nu se vede in prima poza ca mi a dat 2 slap uri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu i-am dat slap si l-am intrebat de ce ma omoara. Domnul Mihai1 mi-a raspuns cu o injuratura foarte foarte urata si i-am dat gag apoi mi s-a zis ca eram rosu nustiu cum eram rosu pentru ca nu am tras in el dar, nu trebuia sa imi raspunda cu injuraturi nu cred ca am facut o greseala doar i-am dat slap si l-am intrebat de ce m-a omorat. La fel ca la cealalta reclamatie.

 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi ai dat de 2 ori slap degeaba . Eu ti-am spus de prima data de ce te-am omorat .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu pot zice ca a facut o mare greseala pentru ca dat doar 2 slap-uri,din dovada nu reiese daca a fost rosu sau nu,cel mai probabil nu o sa primeasca nimic fkl,dar pe viitor nu mai da slap-uri in modul acesta,dai slap doar daca esti 100% sigur ca a facut fk dupa repetate randuri in care ii spui sa iti dea fd si nu te baga in seama,atunci ii dai slap respectiv slay/mutare / iar mihai tu nu mai face post din lucruri de genu,incearca sa-i explici ca greseste intai deoarece te consider mai matur

Nu votez nici pro nici contra

Semnat Cristian Marian

Edited by HopeSefu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste un avertisment verbal.

Incercati sa nu mai actionati la nervi sau din simplu fapt ca va ofticati. Se vede si din spusele martorilor si din spusele lui mihai ca erai rosu la lr si putea sa te omoare. Ba mai mult, dupa ce ti a zis motivul i ai mai dat odata slap, cel mai probabil ca nu ti a convenit raspunsul lui sau voiai sa l contesti. Nu este o crima slap-ul, dar nici sa l folosim doar ca avem acces nu putem.

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.