Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
mateiboros499

[Reclamatie admin ] Mirel

Recommended Posts

Nickname-ul tau:mateiboros499

Nickname-ul persoanei reclamate:Mirel

Motivul reclamatiei:imi da ban permanent ca-l omor la 1tap

Data si ora intamplarii:29-9-2020  10:10:10

Mapa pe care s-a intamplat:mm_kistroll

Dovezi:https://imgur.com/fleaPiA

Martori: -

Alte obiectii:nu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai greșit ceva în reclamație, dar nu-i nimic, te ajut eu.

38 minutes ago, mateiboros499 said:

Motivul reclamatiei:imi da ban permanent ca-l omor la 1tap de cateva ori ca sunt o persoana foarte toxica.

Gata. Intru doar sa-mi fac orele si quest-urile, si dupa ies. Nu deranjez pe nimeni, nu am nimic cu nimeni, dar mi se pare foarte aiurea si foarte de cacat sa vii dupa mine day dupa day ca sa ma omori si sa razi ca autistul in microfon ca ai facut mare realizare. Imi asum vina.

Edited by Mirel1337

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da dar tu prima oara cand te-am omorat ai inceput sa ma injuri si sa ma faci in toate felurile si a 2-a oara cand te-am omorat mi-ai dat ban permanent

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, mateiboros499 said:

Da dar tu prima oara cand te-am omorat ai inceput sa ma injuri si sa ma faci in toate felurile si a 2-a oara cand te-am omorat mi-ai dat ban permanent

As fi inteles daca nu m-ai fi lasat sa-mi fac quest-ul in mod natural, adica sa ma vezi si dupa sa ma omori, cum face un jucator normal. Dar daca vii dupa mine runda de runda, day dupa day ca sa ma omori si sa iti bati joc de mine, atunci ne suparam. Ti-am zis ca nu am nimic cu nimeni si respect pe toata lumea, dar asta nu inseamna ca te las sa ma calci in picioare, pentru ca nu suntem de aceeasi varsta si nu ne tragem noi de sirete.

Pana nu va raspunde un co owner, te rog sa nu mai scrii nimic, pentru ca n-am sa-ti mai raspund.

Edited by Mirel1337

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mirel primeste 1/3 pentru banul acordat si 1/3 pentru ca a injurat si nu si-a acordat gag. T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.