Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
SORRY

(Reclamatie Admin) COCO

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: SORRY

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: COCO

[*] Motivul reclamatiei: imi da ban ca e incompetent sa-mi raspunda la niste intrebari

[*] Data si ora intamplarii: 15/09/2020  5:55

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_west_v2

[*] Dovezi: 

 

[*] Martori:  playerii din momentul ala care se vad pe filmare

[*] Alte obiectii: Jaf de admin care se crede superior si nu practica acelasi reguli peste el , are probleme mentale , are probleme mai ales cu moldovenii desi nimeni nu i-a facut nimic si el o incepe distrugand cheful playerilor + datoria nu si-o face chiar daca a primit up cam pe degeaba. Nu e capabil ca sa clarifice niste chestii . Joc de 5 ani pe server si a ramas la fel de terminat ca si in timpul cand aveam eu admin si el helper.Nu ma opresc pana nu aflu de ce esti atat de terminat. Te-a batut vreun moldovean si ai prins ciuda sau ce? Sincer eu n-am probleme cu tine dar vad ca nu lasi playerii sa joace si sa se distreze pe sv ca nimeni nu vine pt grade aici 🙂 . Eu vin 10 minute sa ma joc pe sv si se gaseste unu ca tine sa-mi dea ori gag ori ban ( care nu prea m-ar deranja doar ca vin sa stau si eu putin si plec ca n-am timp sa pierd )

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://imgur.com/a/OjRGC6M

Tu ai intrat pe server si ai inceput sa te iei de inaltimea mea la anii mei, nu eu de tine, dupa ce ti am zis termina cu subiectu asta, ai inceput sa ma intrebi ce am cu moldovenii atat pe voice cat si pe chat. Pe langa acestea, de 5 mape spui *Cine ma omoara e gay* *Cine castiga runda e gay* *Cine da day e gay* intentionat ca sa ma enervezi, se poate verifica foarte usor mister sorry, ai primit gag 15 minute de la @Mirel1337 pentru abuz de microfon, dupa care ai inceput sa il injuri pe u@ ca ultimul copil, nu te inteleg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu din ce văd tu ai mintea prea scurtă. Cine tot se ia de mine ca spun aia cu gay? De cand am făcut asta nu a comentat 1 de asta. Dupa vorba ta : Moldovenii nu au drepturi. Nu știu care a început-o dintre noi. Eu zic că tu te-ai luat de mine primul când mă tot ameninți cu gag , ban , ban permanent. + pe el l-am înjurat că s-a băgat ca ... și și-a luat-o + azi am intrat 5 min că n-am timp să mă joc mai ales când ești pe sv și te iei de mine , treaba de admin nu ți-o faci când sunt pe sv + că tu te lăudai că ai bani , gagici etc la matei sau care era.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-ai dovedit că ai mintea scurtă .  Apropo era VaruSandel pwp :3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Îmi pare rau daca deranjez pe cineva, dar Coco se tot lua de SORRY și accentul lui. Ca să-și ia SORRY "revanșa" ii zice că lui Coco că e scund la 16 ani ai lui, intr-un fel amandoi v-ați "jignit".

Nu mai am nimic de adăugat, mulțumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta oricum o face cu oricare are accent . Macăr dacă ar comenta pe puncte bine definite dar e Coco. Vorba lui că să nu mă iau de ceva ce nu poate schimba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da @MarioAlexandrum-am luat de accentul lui dupa ce tot imi facea faza cu *cine ma omoara e gay* intentionat ca sa ma faca pe mine

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Să te fac pe tine? Tu erai pe la celule. Nici asta nu îți amintești? Vorba e la general.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bună seara, stimați domni, și moldoveni. Vin în instanță cu această dovadă compromițătoare. https://imgur.com/a/mXBbi88. De multă vreme domnul Sorry și-o caută cu lumânarea, și aparent, cele 15 minute de ban pe server-ul nostru preferat de Jailbreak nu au fost suficiente cât să-l potolească. Din dovada compromițătoare redactată anterior, se poate observa vulgaritatea în limbaj de care domnul Sorry dădea dovadă după ce l-am sancționat în mod corespunzător despre cum apucase să povestească anumite aspecte din viața moldovenilor de zi cu zi, plus încă alte chestii total inutile. În concluzie, această reclamație este mai mult decât inutilă, și aștept răspunsul acuzatului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ că tu ai început înainte de electric  să faci râs de accentul de moldovean. Oricine poate confirma ,, chiar și Mario

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aia e de pe electric . El făcea râs de pe mapa precedentă. Ai văzut pentru ce e postul ? Sau emiți și tu detalii?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitări, stimate domn! Ai reușit imposibilul, ai adus această reclamație în top, și ai reușit să marchezi reclamația ca fiind "HOT".

 

Multe aplauze!

https://prnt.sc/uhrw67

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am înjurat pe Coco? Am făcut post pentru asta? Eu am făcut post pentru ban-ul degeaba. Îmi dă ban după ce ivește ceartă și o caută. Și pentru că nu răspunde la întrebări simple ca să aflu și eu de ce e pus pe mn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Și pentru tine Mirele pune dovezile tale care să fie și utile cu postul 😂😂. Citește ce am zis mai sus. Brb am teme de făcut.

Edited by SORRY
Să nu fac spam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vrut doar să demonstrez că dumneavoastră căutați ceartă la orice moment al zilei, că Dumnezeu nu vă mai satură de atâta ceartă și scandal, și că vă meritați pedeapsa.

 

Clientul meu este nevinovat.

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aprob si sustin ceea ce a zis coco, pro joaca bine si e chiar de treaba avand in vedere ca a procedat corect este un GOD foarte capabil si si-a meritat UP-ul din plin 

  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu știu ce probleme aveți voi cu capul /logica . Uită-te la topic . Uită-te la motive. Uită-te la ce am scris. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasă că o să vorbesc cu un grad bun să îi dea warn de fiecare dată cănd se leagă de un moldovean dacă vor

Share this post


Link to post
Share on other sites

După atâta timp de " grad capabil " nu înțelegeți nimic , nici măcar nu citiți / înțelegeți 😂😂

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. A fost Nexus la LR, a decis să ia Day si ai spus CARE A LUAT DAY E GAY!!

2. Tu îl întărâtai prin ca "AAA ESTI SCUND LA 1.66 LA 16 ANI AAAA SLAB SLAB SLAB" ti ai luat gag si apoi ai injurat pe u@ si ai primit ban de la mirel 15m si l ai spamat pe noone pe steam, in fine cum spui tu SCUZĂ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domnule, vă rog să vă calmați, sau voi recurge la alte măsuri. Sunt 19 răspunsuri la această reclamație total inutilă, niciodată nu au fost atâtea răspunsuri. Vă rog să vă luați doza de țuică de prună ca să nu ne supăram.

Numai bine!

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aștept pe discord care vrea să înțeleagă , am și martori. Dacă e cum am spus propun warn pt toți 3 că se bagă unde nu trebuie

Edited by SORRY
Completare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ești prost sau te prefaci? Faza cu scundul a fost după ce mi-a dat gag pt chestia de gay

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.