Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Alecs

Reclamatie zSlow

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: 280hz

[*] Nickname-ul persoanei reclamate:  zslow

[*] Motivul reclamatiei: mute 30 de minute pe motiv ca i-am zis pisicuta , cand el injura ca spartu si are si arfe :)) asa staff sa tot aveti

[*] Data si ora intamplarii: 11:30

[*] Mapa pe care s-a intamplat:  ba_Jail_minecraftparty-v6a

[*] Dovezi: image.png.b107cfa85ff15e52efd0d1d3d7e30915.png

[*] Martori: Bucheras si altii

[*] Alte obiectii: momentan doar atat.

  • Haha 1
  • Shitty 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ti-am dat 10 minute, nu 30 cum ai scris tu
2. Erai frustrat si spuneai de fiecare data cand ma omorai "sit pisicuta" "ez" "doamne ce slab e zslow" "sit dog" si asa mai departe
3. Unde te-am injurat eu pe tine si de ce am arfe vere, nu te-am bagat in seama deloc cand imi vorbeai mie. 🙂

Dovada: https://www.youtube.com/watch?v=w1mxYV2TRJQ

Edited by zslow

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, zslow said:

1. Ti-am dat 10 minute, nu 30 cum ai scris tu
2. Erai frustrat si spuneai de fiecare data cand ma omorai "sit pisicuta" "ez" "doamne ce slab e zslow" "sit dog" si asa mai departe

chill bro. Te-am facut pisicuta de 2 ori ca esti frustrat si ti-o iei in cap. btw nu e motiv de mute si astept dovada chiar daca nu e motiv de mute. Si cu dovada nu faci nimic.

Lasa gradele de "superioritate" se vede de la o posta ca te crezi "superior" fata de toti dar e doar in mintea ta bro,  esti un nimeni. 

Acum primestesti sanctiunea si lasa arfele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost putin afk dar am fost de fata, pentru toxicitate excesivă se primește gag.

Mi se pare ca ii tot spuneai ca e frustrat si sit pisicuta. 

Asta este tot ceea ce am avut de spus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa imi iau warn pe forum dar 

Toxic este un motiv de gag 

Iar becheras poți spune dece nu a meritat? 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, Alecs said:

Lasa gradele de "superioritate" se vede de la o posta ca te crezi "superior" fata de toti dar e doar in mintea ta bro,  esti un nimeni. 

 

atat am avut de zis, asteptam verdictul ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta e ultimu reply al meu .

1.Un am spus eu frustrat ?

2.Ce staff , isi iau apararea intre iei cu minciuni. :)))) ma amuzati rau

3.Ma repet de 50 de ori i-am zis doar pisicuta, si la cum acordati voi sanctiunile imi e greu sa cred ca aveti dovada. Nu va implicati. Va e lene cu dovada.

4. Acum sunt curios ce va decide cel responsabil cu reclamatiile.

5. dai dovada de maturitatea unui copil de 10 ani punand poze vechi de 1 an , in care nu vad nimic gresit 🙂. Sau stai am uitat ca daca spun unei persoane cati ani are e considerata injurata ;( alecsx avea 12 pe vreama aia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In reclamatie(dar si pe server) am vazut ca ti-a dat mute 10 minute, nu 30 minute cum ai scris in Reclamatie. 

1 hour ago, Alecs said:

cand el injura ca spartu si are si arfe :)) asa staff sa tot aveti

Daca el te-a injurat, ceea ce nu a facut-o puteai sa ii faci si un al 2-lea post, pe care nu il vad pe forum in momentu de fata, oare nu a injurat dar ai zis asa ceva doar ca sa pari mai credibil? 🤔

 

59 minutes ago, zslow said:

"sit pisicuta" "ez" "doamne ce slab e zslow" "sit dog" si asa mai departe

Atat timp cat ai fost toxic si ai folosit  aceste cuvinte pe server, ai primit gag. Avea tot dreptu ca sa iti dea gag, ai confirmat chiar si tu ca i-ai zis sit pisicuta , ez si sit dog:)

Nu inteleg de ce deveniti din ce in ce mai post hunteri, pe zi ce trece va adunati satra in frunte cu becheras si va ganditi HMM Ce bine ar fi sa facem un pic post hunt pe un admin, asa pe seara

Edited by Bugs_Bunny

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

image.png.e37ea1a5b30f84501d3aeb4fb72fe39d.png

Mananci cacat zilnic ? Ala spune ca l-am facut cumva si tu mai spui ca l-am facut acum sit dog :))) btw e prima oara cand aud cuvantu asta , voi stiti mai multe de cat stiu eu.

Efectiv nu am cu cine wtf , staffu din serveru asta e exact ca romania , mintit pt voi sa va luati apararea unu la altu.

Lasand totul la oparte tot,  are nevoie de o dovada. ( asa ar trebui , nu stiu cum e pe server. presuspun ca se sactioneaza cu dovezi sau doar asa de gura unora ?)

btw e amuzant cum va stresati pe privat in legatura cu reclamatia asta si eu o fac doar asa chill. 🙂

  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamati respinsa , se poate vedea in dovada ca ai fost ultimul toxic.

Iar @becheras si @sergiu o sa primeasca warn pt off topic. V am zis de 100 de ori , daca nu aveti treaba cu post ul nu dati reply. Nu am nevoie sa sara 10 admini ca sa ateste ce a zis reclamatul.

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.