Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
la_somn

[Reclamatie] David

Recommended Posts

[*]  Pseudonim-ul tau: La Nani

[*]  Nickname-ul persoanei reclamate: David

[*]  Motivul reclamatiei:  Slay cand am dat godmodeay fiind last, mai erau 1 40 secunde un godmodeay facut bine si corect dureaza 2-3 minute

[*]  Data si ora intamplarii: 5/9/2020   13/40

[*]  Harta pentru îngrijire:  Nu ii stiu numele

[*]  Dovezi:  GOTV

[*]  Martori: tot sv-ul chiar si kentulet dar cred ca era afk

[*]  Alte obiecte warn poate si  remove pnt ca nu am mai putut da iara godmodeay ca era 2/2

  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

La 1:40 nu poti numi tu last, si 

3 minutes ago, la_somn said:

warn poate si  remove pnt ca nu am mai putut da iara godmodeay ca era 2/2

nu trebuie sa dai fix godmode, eu ti-am zis de 2 ori nu poti da day ca nu e last, in 8 a fost snowball si tu ai vrut in 11 sa dai godmode pt ca era 1:40, si ce daca dureaza 2-3 minute, poate se trezeste un joc sa se strice si asa mor toti prizonierii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro .
Ciorbitza i-ai dat slay ca sa eviti day-ul si pentru ca e mai mic si neexperimentat credeai ca nu o sa iti faca post .
Plus ca tu chiar i-ai dat slay degeaba , esti cumva prezicator in stele sa stii cum se va desfasura un day si cat va dura? Daca da te rog sa imi zici si mie urmatoarele numere de la 6/49 sa fac si eu un ban cinstit ! 
Inteleg ca unele godmode-uri sunt foarte anoste dar nu trebuie sa ne trezim sa aruncam cu slay-uri in stanga si in dreapta , eventual aveai optiunea de a-l lasa sa faca day-ul urmand sa ii dai suspend 2-3 paydays la final daca nu il facea bine sau daca chiar mureau toti teroristii in 10 secunde cum sustineai tu . 

  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Sorinxs said:

Pro .
Ciorbitza i-ai dat slay ca sa eviti day-ul si pentru ca e mai mic si neexperimentat credeai ca nu o sa iti faca post .
Plus ca tu chiar i-ai dat slay degeaba , esti cumva prezicator in stele sa stii cum se va desfasura un day si cat va dura? Daca da te rog sa imi zici si mie urmatoarele numere de la 6/49 sa fac si eu un ban cinstit ! 
Inteleg ca unele godmode-uri sunt foarte anoste dar nu trebuie sa ne trezim sa aruncam cu slay-uri in stanga si in dreapta , eventual aveai optiunea de a-l lasa sa faca day-ul urmand sa ii dai suspend 2-3 paydays la final daca nu il facea bine sau daca chiar mureau toti teroristii in 10 secunde cum sustineai tu . 

Ideea e ca eu i-am zis de 2 ori sa nu dea ca nu e last, dar nu m-a ascultat..

  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa.

1. Dovezi insuficiente, nu sta nimeni sa dea mesaje la Owneri sa faca rost de un demo GOTV si apoi sa stea sa se uite pe el pentru un slay. GOTV e pentru cheaters si chestii necurate care se intampla pe sv la 3 dimineata.

2. Reclamatie aiurea, la 1:40 timp ramas nu e last, slay-ul a fost dat corect.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.