Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
oDexter

[Reclamatii Multiple] Players + Admin

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: ✪Dexter

[*] Nickname-ul persoanei reclamate:  mONESY-, titusbirle89, Edward ( Admin ) + alte persoane care ar avea dreptul la gag de pe server aflati in lista de playeri la ora curenta filmata in video ( nu cunosc cine are drepturi sau nu )

[*] Motivul reclamatiei: mONESY- abuz microfon gluma cu milsugi, titusbirle89 - abuz microfon troll, Edward nu a luat masuri, restul persoanelor cu drepturi de gag acelasi lucru ( daca exista altcineva inafara de edward ).

[*] Data si ora intamplarii: estimativ 18:30

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_graffito_v3

[*] Dovezi: https://streamable.com/q8d9p6

[*] Martori: NoOneElse + cei prezenti in player list din filmare.

[*] Alte obiectii: In filmare se regasesc toti players activi normal care pot fi martori si persoane care pot avea drept de gag. Edit 1: Nu s-au dat gag-urile nici urmatoarea harta pe jb_tropico, mONESY chiar a fost CT ( se poate verifica din logs, nu am filmarea pt aceasta parte pentru ca scriam reclamatia )

Edited by oDexter
  • WOW 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu mi-sa parut ca m0NESY a facut abuz de microfon dar va primi gag pentru milsugi , eram in alt+tab cand a vorbit titus dar acum va primi gag 10 minute cand il vad

Edited by E_D_W_A_R_D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Îi voi acorda eu gag lui mONESY când îl prind dacă n-a primit deja si imi pare rau daca asta se pune ca off-topic și nu sunt martor. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa primeasca ambii gag.

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.