Jump to content
Sign in to follow this  
Cocaina001

Cerere UPGRADE -ADMIN

Recommended Posts

Nickname CSGO:Van Diesel

Varsta:15

Link de la Profil-ul de steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199055741048/

Steam id (steamidfinder):STEAM_1:0:547737660

Ai citit regulamentul?(DA/NU):Da,in general

Ai orele necesare pentru acest grad?(DA/NU):Da,si sunt si foarte activ

Dovada cu orele ss (imugur): image.png.2c62398e6b1d276f4e06d5e8c955e441.png

Motivul cereri:pentru a ajuta staffu-l  pe tommy k1nder etc.

Edited by Cocaina001

pro, nush cum sa zic, dar omu merita, e de treaba omul , app vezi ca la imagine iti da eroare 404 

Pro foarte activ

20 hours ago, ShadowNR1_v2 said:

pro, nush cum sa zic, dar omu merita, e de treaba omul , app vezi ca la imagine iti da eroare eror 404

Edited by Cocaina001

pro,de treaba,activ,merita

Pro, Foarte de treaba, dar xUnicat sau noris, cn vede asta, ajungem Foarte multi adminu, care e un grad greu de luat (5) si inspectori doar 2 care au cumparat deci nu se ocupa bn, ajungem mai multi adminu decat moderatori,  si asta e de bine, dar totusi gradul de admin ar trb sa fie ceva mai rar si greu de luat, nu chiar asa, o sedinta staff despre asta ar fi bine, atat am avut de zis

On 9/5/2020 at 11:08 AM, FortniteSucks said:

Pro, Foarte de treaba, dar xUnicat sau noris, cn vede asta, ajungem Foarte multi adminu, care e un grad greu de luat (5) si inspectori doar 2 care au cumparat deci nu se ocupa bn, ajungem mai multi adminu decat moderatori,  si asta e de bine, dar totusi gradul de admin ar trb sa fie ceva mai rar si greu de luat, nu chiar asa, o sedinta staff despre asta ar fi bine, atat am avut de zis

playerii vechi va pot confirma ce greu am luat eu adjunctul si gradele , in special noris , de asta is de acord cu tine , gradele acuma se iau la nici 10 ore , si eu am luat adjunct cu 100 de ore ;v si la admin cam toti am luat usor dc sa manc rahat 

de la mine sincer ai un contra,  sunt destui admini si pe langa asta nu te-am mai vazut pe server de vro saptamana.. si intru zilnic pe server 🤷‍♂️

15 hours ago, TacPac said:

de la mine sincer ai un contra,  sunt destui admini si pe langa asta nu te-am mai vazut pe server de vro saptamana.. si intru zilnic pe server 🤷‍♂️

Zice bn Tac Pac

On 9/9/2020 at 1:12 AM, TacPac said:

N-am timp scoala si in primu rand intru cam mereu cate o ora

Acceptat. Prima greseala Out.

Voua va trebuie warn pentru double post nu kentulet? 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.