Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
majesticcccc

[Cerere Unsuspend] MAJ3ST1C

Recommended Posts

[*] Nick:  MAJ3ST1C

[*] Admin-ul care ti-a dat suspend / ban / gag : ?

[*] Steam ID:  STEAM_0:1:506257046

[*] Motivul pentru care ai luat suspend / ban / gag : godmode day bine facut

[*] ScreenShot: ?

[*] Alte obiectii: Am luat suspend ca toti tero au murit la cub ca a apasat un tero pe buton. Nu e vina mea ca a apasat ila pe buton si au murit toti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, majesticcccc said:

[*] Alte obiectii: Am luat suspend ca toti tero au murit la cub ca a apasat un tero pe buton. Nu e vina mea ca a apasat ila pe buton si au murit toti.

E vina ta deoarece nu esti capabil sa faci bine un godmode, tinand un amarat de buton, ceea ce inseamna ca nu meriti sa stai acolo 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okay, in primul rand eu ti-am dat suspend nu "?" si mi-ai si scris pe chat ca de ce ti-am dat. Ti-am zis, un tero a dat de 3 ori pe buton si nu l-ai omorat a stat si langa butoane dar tu nu l-ai omorat deci scuza cu 

6 minutes ago, majesticcccc said:

murit la cub ca a apasat un tero pe buton

nu se pune in aplicare. Cat timp a apasat il omori nu ii dai un glont in picior.

6 minutes ago, majesticcccc said:

[*] ScreenShot: ?

Poate ti-am dat ieri suspend poate saptamana trecuta 😳, uitati-va pe gotv daca vreti sa vedeti acel suspend (harta era jb_sg_dojo) pe la ora 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Ciorbitzq_ said:

Okay, in primul rand eu ti-am dat suspend nu "?" si mi-ai si scris pe chat ca de ce ti-am dat. Ti-am zis, un tero a dat de 3 ori pe buton si nu l-ai omorat a stat si langa butoane dar tu nu l-ai omorat deci scuza cu 

nu se pune in aplicare. Cat timp a apasat il omori nu ii dai un glont in picior.

Poate ti-am dat ieri suspend poate saptamana trecuta 😳, uitati-va pe gotv daca vreti sa vedeti acel suspend (harta era jb_sg_dojo) pe la ora 2.

 

2 minutes ago, Coco said:

E vina ta deoarece nu esti capabil sa faci bine un godmode, tinand un amarat de buton, ceea ce inseamna ca nu meriti sa stai acolo 

Era o mapa cu minecraft si nu aveam cum sa tin butoanele ca au venit toti odata. Nu aveam nici arma si ct-ii mei nu ma ajutau cu nimic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, majesticcccc said:

 

Era o mapa cu minecraft si nu aveam cum sa tin butoanele ca au venit toti odata. Nu aveam nici arma si ct-ii mei nu ma ajutau cu nimic.

Ca sa eviți data viitoare așa ceva îți sugerez sa dai comanda teroriștilor sa faca un rând , diametral opus cu butoanele la cel mai apropiat perete eventual  urmând dupa sa le zici sa intre in gaura respectiva cubului ... Nu cred ca mai apasa nimeni pe butoane din groapa dupa 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca deja ti a trecut suspend-ul , ai avut 3payday uri.
T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.