Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Aditzu017730

Reclamatie admin AlecsX

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau:Aditzu

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: AlecsX

[*] Motivul reclamatiei: Ma muta la t pentru un fk din greseala si mai face si misto ca cica am program special,

[*] Data si ora intamplarii:21-22  8/25/2020

[*] Mapa pe care s-a intamplat: jb_sunrise parca...

[*] Dovezi: 83E4427D4CD861C67EE0CC89322858A4939EE908

[*] Martori: @Bugs_Bunny

[*] Alte obiectii:Vreau sa mentionez ca nu am injurat/jignit/comentat la el ca sa ma mute (Bugs Bunny poate confirma asta), pur si simplu nu am fost atent si l-am omorat pe unul dintre freeday-ul de la comenzi, sa nu mai spun ca esti atat de terminat si ofticat incat mi-ai dat ban pe discord la cati nervi ai =))))))) co owner prin donatie... N-ai ce sa ceri

Edited by Aditzu017730

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa ce s-a incheiat ziua fd iar acestia au venit la comenzi, aditzu, intr-o armonie glorioasa se uita in ochii unui fd, dupa ce s-a format o dragoste la prima vedere aditzu s-a gandit sa-si tradeze amicul si sa-l omoare....lasand gluma la o parte, tu chiar te-ai gandit ca dupa ce fd ul a ajuns la comenzi si nu a facut nimic pentru a-l omori sa-i pui capat vietii, asa ceva nu se face, chiar daca l-ai omorat din greseala un CT trebuie sa fie atent la actiunile si deciziile luate (neatentia se plateste), iar gluma cu ''ai program special''  a fost datorita istoricului pe care il ai pe acest server.

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, AlecsX said:

Dupa ce s-a incheiat ziua fd iar acestia au venit la comenzi, aditzu, intr-o armonie glorioasa se uita in ochii unui fd, dupa ce s-a format o dragoste la prima vedere aditzu s-a gandit sa-si tradeze amicul si sa-l omoare....lasand gluma la o parte, tu chiar te-ai gandit ca dupa ce fd ul a ajuns la comenzi si nu a facut nimic pentru a-l omori sa-i pui capat vietii, asa ceva nu se face, chiar daca l-ai omorat din greseala un CT trebuie sa fie atent la actiunile si deciziile luate (neatentia se plateste), iar gluma cu ''ai program special''  a fost datorita istoricului pe care il ai pe acest server.

La un fk neintentionat se muta ? ceva nou frate.. De cand faci glume cu mine? Ne cunoastem de ieri?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.