Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
♡Millia♡

[Reclamatie Admin] Mirel1337

Recommended Posts

[*] Nick: ♡Millia♡

[*] Nick reclamat: Mirel1337

[*] Data:  22.07.2020

[*] Motiv: limbaj neadecvat pentru staff

[*] Dovezi: 4644073.725000024_image.thumb.png.b5247c5ba4504bbd7e7da3d6c1d87f37.png

[*] Martori: cum se vede si in chat, Bugs Bunny, Yonut

[*] Alte obiectii: Intru frumos pe server pentru ca voiam sa imi dau creditele, drogurile si materialele ce au mai ramas daca tot nu mai joc sa le foloseasca cineva care joaca, nu? Si vine Mirel, eu nici macar nu l-am bagat in seama si scrie ce e mai sus. Nu e o jignire atat de mare dar nu stiam ca mai nou daca ai avut vreo cearta cu cineva iti permiti sa jignesti pe sv pentru ca ai grad. Daca incepeam eu iti dai seama ca imi luam gag sau poate ban ca e mare "Dumnezeu" dupa cum am observat. Si eu am avut grad si pentru asta nu incepeam sa jignesc persoanele cu care am avut o cearta, doar le ignoram, fiecare are abordarea lui pana la urma. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce frt, intrebam si eu ce faci aici pe server, ca stiam ca ti-ai bagat in toata comunitatea si ziceai ca nu mai intri din cauza copiilor care faceau misto de tine ca ti-ai publicat nudurile pe discord. stai tu linistita, nu iti dadeam nici ban nici gag, pentru ca daca nu ai cu cine sa vorbesti, incerci degeaba. doar sa nu uiti ce ai facut acum doua luni. nu inteleg de ce mancati cacat ca abuzez si ca nu stiu ce daca sunteti singurii care zic asta si nu aveti macar o dovada care sa va intareasca argumentele. bun motiv btw, limbaj neadecvat pentru staff? de cand esti admin?

late edit: parca a zis bene ca daca te vede iti da ban, sau am uitat?😞

Edited by Mirel1337

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mai intru din cauza copiilor care făceau mișto de mine că mi-ai publicat nudurile pe discord pe care dădeai tu laba in fiecare zi? Da, exact ăsta a fost motivul... Am făcut o reclamație pentru că nu mi-a convenit cum te-ai comportat ca și admin, pentru asta e facut topicul asta de reclamatii, nu?

 

Btw: Îmi vreau și eu alea 2 luni împreună când vorbeam sa fac chestii mai interesante, gen să mă scobesc in nas. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, ♡Millia♡ said:

Nu mai intru din cauza copiilor care făceau mișto de mine că mi-ai publicat nudurile pe discord pe care dădeai tu laba in fiecare zi? Da, exact ăsta a fost motivul... Am făcut o reclamație pentru că nu mi-a convenit cum te-ai comportat ca și admin, pentru asta e facut topicul asta de reclamatii, nu?

 

Btw: Îmi vreau și eu alea 2 luni împreună când vorbeam sa fac chestii mai interesante, gen să mă scobesc in nas. 

ce amuzante sunt tigaile astazi. te rog frumos sa nu ma acuzi ca eu ti-am publicat fotografiile indecente, pentru ca nu eu ti le-am publicat, ti le-a publicat marian.

 

Edited by Mirel1337

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tinand cont ca este a 2-a reclamatie in care @Mirel1337 are un limbaj inadecvat, ma simt nevoit sa ii acord un warn la admin.
T/C.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.