Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
NuSuntENya

Reclamatie [Moderator] Mirel

Recommended Posts

[*] Nick: ✪ ENya

[*] Nick reclamat: Mirel1337 # JB.GGEZ.RO

[*] Data:  21.07.2020

[*] Motiv: gag dat la nervi pentru ca nu il ajut sa isi faca quest-ul si pentru ca ii atrag atentia legat de faptul ca nu are un comportament normal pentru un grad.

[*] Dovezi: image.png.33ce93f1f8b7924542f78cc0b5baf4c4.pngimage.png.8edc540e5177a46ed0c430a71ed7078d.pngimage.png.cf81eb00f2966fb6856b952823c85748.png

[*] Martori: nu am pentru ca erau putini playeri on.

[*] Alte obiectii: Else mi-a zis ca mai am vipul o luna si i-am zis ca o sa mi-l cumpar iar, nu m-a crezut apoi l-am intrebat in gluma ca daca mi-l iau iar imi suge pula, la nici 10 secunde dupa vad ca mirel, care s-a ofensat extraordinar de mult imi da gag, apoi incepe sa ma jigneasca. Nu mi se pare un comportament pe care al trebui sa il aibe un grad pe server, mai ales ca l-a primit pentru ca au vorbit altii pentru el pe care acum ii injura, si de altfel, nu mi se pare ok sa ma jigneasca in repetate randuri pentru ca ii atrag atentia si la o gluma care nu a ofensat pe nimeni sa imi dea gag.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dacă vorbești urât primești gag. Este foarte simplu. Nu îmi spui tu mie cum să-mi fac treaba dacă nici măcar o dată nu ai avut grad aici. Nu am dovezi dar se poate verifica că de fiecare dată când intru pe server mă iei la mișto că fac videochat, o glumă foarte proastă de altfel. Dacă vorbești urât, îți asumi. Ți-am dat gag 3 minute, nu cred că te-a durut cu nimic, însă dacă te-a durut, nu-mi pasă.

Nu ți-am dat gag la nervi, dacă-ți dădeam gag la nervi, iți dădeam 30 de minute, nu 3, și îți dădeam fără motiv. La mine nu există "dau gag că-s frustrat", doar ca să știi.

Edited by Mirel1337

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu tie ti-am adresat ceea ce am spus, conteaza constextul in care este zis, una e sa zic asa, din nimic sa imi sugi pula, asa probabil simteam ca merit sa fiu sanctionat. Un minut are 60 de secunde, nu 100, drept dovada 5 minute in mintea ta sunt 3 minute. Nu s-a  simtit nimeni ofensat la ceea ce am spus eu, dar tu te-ai legat de mine, m-ai facut "dezamagirea familiei", spui ca mama e trista ca are un copil ca mine, dar ironic, ma-ta iti ia tie ford la cat de mult te iubeste si faci video chat ca sa te intreti... Daca vrei sa imi vanezi greselile, fa-o, dar nu ma sanctiona atunci cand nu gresesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, NuSuntENya said:

Nu tie ti-am adresat ceea ce am spus, conteaza constextul in care este zis, una e sa zic asa, din nimic sa imi sugi pula, asa probabil simteam ca merit sa fiu sanctionat. Un minut are 60 de secunde, nu 100, drept dovada 5 minute in mintea ta sunt 3 minute. Nu s-a  simtit nimeni ofensat la ceea ce am spus eu, dar tu te-ai legat de mine, m-ai facut "dezamagirea familiei", spui ca mama e trista ca are un copil ca mine, dar ironic, ma-ta iti ia tie ford la cat de mult te iubeste si faci video chat ca sa te intreti... Daca vrei sa imi vanezi greselile, fa-o, dar nu ma sanctiona atunci cand nu gresesc.

Ce-ai puișorule, ai prins glas că ești prieten cu doc? Pentru asta ți-am dat gag, că vorbești urât. Mă doare în pulă de cât ți-am dat gag, 3 sau 5 minute, in locul tău ziceam mersi că nu ți-am dat mai mult. Atâta timp cât nu ai o dovadă, n-o să poți susține absolut nimic. Mi-ai demonstrat că, într-adevăr, ești dezamăgirea familiei. N-am să-ți mai răspund, că se vede că nu am cu cine. Să fii sănătos.

Eu zic să ai tupeul ăsta de orfan cu cine-ți permite, nu cu mine, că cu mine nu-ți merge. Și nu comenta tu de mașina pentru care am muncit dacă nici măcar permis de conducere nu ai, că poate te vezi cu cineva irl și te capsează. Treaba ta.

Dacă nu poți ține un limbaj decent la o reclamație făcută de tine, nu o mai face.

Edited by Mirel1337

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut 

Mirel , eu ti-am spus si ieri , ai o atitudinea prea de "SUNT DUMNEZEU" de cand ai grad , ma jur ca nu am crezut ca vei fi atat de idiot.  Faci o gramada de abuzuri si nu inteleg de ce.  Nu esti superior fata de playeri , esti doar cel care sanctioneaza greselile. Dai gag din frustrari , nu e vorba de altceva aici si stim toti de pe server.  Stii , de multe ori dai gag-uri degeaba , iar daca celalalt se ofenseaza (pentru ca si tu ai un limbaj extrem de urat) nu exista sa iti dai gag.. Invata sa pastrezi o balanta altfel nu cred ca o sa ai grad foarte mult timp . Eu il stiu pe Enya ca player , Enya nu jigneste pe nimeni fara motiv si glumeste doar cu cine ii permite. Eu zic sa-ti iei un WARN sa te mai potolesti.

 

Vezi ca m-ai enervat si pe mine ieri , si iti mai zic o data , LIVe aici , Daca mai faci abuzuri fata de mine iti dau permanent si platesc pt warn mereu,  te fac calumea. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, Mirel1337 said:

Ce-ai puișorule, ai prins glas că ești prieten cu doc? Pentru asta ți-am dat gag, că vorbești urât. Mă doare în pulă de cât ți-am dat gag, 3 sau 5 minute, in locul tău ziceam mersi că nu ți-am dat mai mult. Atâta timp cât nu ai o dovadă, n-o să poți susține absolut nimic. Mi-ai demonstrat că, într-adevăr, ești dezamăgirea familiei. N-am să-ți mai răspund, că se vede că nu am cu cine. Să fii sănătos.

Eu zic să ai tupeul ăsta de orfan cu cine-ți permite, nu cu mine, că cu mine nu-ți merge. Și nu comenta tu de mașina pentru care am muncit dacă nici măcar permis de conducere nu ai, că poate te vezi cu cineva irl și te capsează. Treaba ta.

Dacă nu poți ține un limbaj decent la o reclamație făcută de tine, nu o mai face.

Nu am permis da tot ma plimb cu masini mai scumpe decat tigaia ta. Pacat de tine ca te crezi superior altora peburta goala... si nu am tupeu pt  ca ma cunosc cu doc, ca nu cu el stau pe afara... daca ma vezi pe strada nu stii cum sa ma saluti si pe net ma faci in toate felurile... a da, si te iubeste ma-ta asa mult incat nici masina nu ti-a luat.

20200721_102339.jpg

Edited by NuSuntENya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si permis cand?:)))) lasa figurile astea printule

Ce sa bati tu cu mana aia ciunga? Bravo, ai pus poza cu volan de audi, esti cineva, dar vad ca te abati de la subiect. Aici vorbeam despre cum mi ai facut reclamatie ca ai vorbit urat si te am sanctionat, nu ca cine are masina mai buna. Inca un motiv pentru care esti vai cocoselu tau

Edited by Mirel1337
  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
36 minutes ago, DOCWANNABE said:

Salut 

Mirel , eu ti-am spus si ieri , ai o atitudinea prea de "SUNT DUMNEZEU" de cand ai grad , ma jur ca nu am crezut ca vei fi atat de idiot.  Faci o gramada de abuzuri si nu inteleg de ce.  Nu esti superior fata de playeri , esti doar cel care sanctioneaza greselile. Dai gag din frustrari , nu e vorba de altceva aici si stim toti de pe server.  Stii , de multe ori dai gag-uri degeaba , iar daca celalalt se ofenseaza (pentru ca si tu ai un limbaj extrem de urat) nu exista sa iti dai gag.. Invata sa pastrezi o balanta altfel nu cred ca o sa ai grad foarte mult timp . Eu il stiu pe Enya ca player , Enya nu jigneste pe nimeni fara motiv si glumeste doar cu cine ii permite. Eu zic sa-ti iei un WARN sa te mai potolesti.

 

Vezi ca m-ai enervat si pe mine ieri , si iti mai zic o data , LIVe aici , Daca mai faci abuzuri fata de mine iti dau permanent si platesc pt warn mereu,  te fac calumea. 

Ieri n-am fost pe server. Plateste bro pentru warn, daca atat poti. Nu abuzez cu nimic, daca vorbesti urat, esti sanctionat. Daca vorbesc si eu urat, faceti si voi reclamatii. Treaba mea este sa dau sanctiuni conform regulamentului, pentru ca asta e treaba mea. Nu ma intereseaza cine esti tu sau enya, si repet. Daca atat poti, do it.

Edited by Mirel1337

Share this post


Link to post
Share on other sites
35 minutes ago, Mirel1337 said:

Si permis cand?:)))) lasa figurile astea printule

Ce sa bati tu cu mana aia ciunga? Bravo, ai pus poza cu volan de audi, esti cineva, dar vad ca te abati de la subiect. Aici vorbeam despre cum mi ai facut reclamatie ca ai vorbit urat si te am sanctionat, nu ca cine are masina mai buna. Inca un motiv pentru care esti vai cocoselu tau

Pai unde morti tai am vorbit urat? Ca de asta am facut reclamatia, ca mi ai dat gag aiurea... si iarta ma pe mn ca nu am mana de labar ca tn, a si permisul la 18 ani, nu cred ca daca esti mai mare decat mn ar trebui sa te respect in vreun fel, mai ales ca toata viata ta e video chat, jb, mancat(ocazional), somn...

Edited by NuSuntENya

Share this post


Link to post
Share on other sites
35 minutes ago, Mirel1337 said:

Ieri n-am fost pe server. Plateste bro pentru warn, daca atat poti. Nu abuzez cu nimic, daca vorbesti urat, esti sanctionat. Daca vorbesc si eu urat, faceti si voi reclamatii. Treaba mea este sa dau sanctiuni conform regulamentului, pentru ca asta e treaba mea. Nu ma intereseaza cine esti tu sau enya, si repet. Daca atat poti, do it.

Si nu 

 

41 minutes ago, Mirel1337 said:

Si permis cand?:)))) lasa figurile astea printule

Ce sa bati tu cu mana aia ciunga? Bravo, ai pus poza cu volan de audi, esti cineva, dar vad ca te abati de la subiect. Aici vorbeam despre cum mi ai facut reclamatie ca ai vorbit urat si te am sanctionat, nu ca cine are masina mai buna. Inca un motiv pentru care esti vai cocoselu tau

Si nu stiu unde am spus ceva de bataie, dar din moment ce o mentionezi inseamna ca esti cacat pe tine, da lasa, ca pe jb esti bombardier, andutz tot o sa te salute pt ca vede moderator inaintea numelui.😘

Edited by NuSuntENya

Share this post


Link to post
Share on other sites

T/C, a degenerat in altceva reclamatia asta...

  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.