Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Shins

Reclamatie Admin Edward

Recommended Posts

[*] Nick: Shins

[*] Nick reclamat: Edward

[*] Data: 20.07.2020

[*] Motiv: Move spec aiurea

[*] Dovezi: 

 

[*] Martori: -

[*] Alte obiectii: Eram la comenzii cu ctrl, nu aveam nici fata in jos si adminul edward se gandeste sa imi dea un slap si sa ma mute la spec. 

Edited by Shins

Share this post


Link to post
Share on other sites

vreau doar sa spun ca eu credeam ca esti pe masina din celula si credeam ca esti afk , pentru ca nu ai miscat , nici macar sa dai inspect pe arma , pentru ca erai cu fata in jos nu imi dadeam seama ca erai afara, daca pot primi un avertisment ma pot potoli si da nu ma grabesc asa de repede  si sa fiu atent la detali 

Edited by E_D_W_A_R_D

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, E_D_W_A_R_D said:

vreau doar sa spun ca eu credeam ca esti pe masina din celula si credeam ca esti afk , pentru ca nu ai miscat , nici macar sa dai inspect pe arma , pentru ca erai cu fata in jos nu imi dadeam seama ca erai afara, daca pot primi un avertisment ma pot potoli si da nu ma grabesc asa de repede  si sa fiu atent la detali 

Eram cu ctrl pe o masina normal ca nu am voie sa ma misc daca e comanda cine misca moare. Nici nu erai spec pe mine si ma muti asa

Edited by Shins

Share this post


Link to post
Share on other sites

ba da eram spec pe tine ,pute-ai sa dai inspect pe cutit sa vad macar daca faci ceva . nici nu fata in jos nu erai asa mult dar in celula era lafel adica: o masina langa un copac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste 1/3.

T/C

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.