Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
SORRY

[Cerere UNGag] SORRY

Recommended Posts

[*] Nick: SORRY

[*] Admin-ul care ti-a dat suspend / ban / gag : Kent

[*] Steam ID: STEAM_1:0:151268493

[*] Motivul pentru care ai luat suspend / ban / gag : Imi exprimam opinia despre viitorul serverului , de adminii care-s doar pentru a fi , de playerii care conteaza etc

[*] ScreenShot:https://imgur.com/a/XTZ7Wuu

[*] Alte obiectii: Nu am nimic , nu pot sa-mi exprim sentimentele pentru ca sunt moldovean

  • WOW 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai luat gag fiindca de cateva zile incoace te tot plangi de adminii care nu isi fac treaba si de raportul lor. Ca vai doamne e prea mult 25 de ore pe saptamana ca admin. Si ca cei care au luat up au fost doar aia cu 100ore care le au facut afk. Ca tu daca vezi pe cineva pe care a primt up si nu l suporti , GATA , PILE , PILE. E usor sa comentezi de pe margine , sau cum ai spune tu ,,imi exprim opinia``. Chiar nu vor 40 de oameni sa ti auda tie balivernele , ei au intrat sa se joace jb nu sa ti auda tie teoria conspiratiei.

Si pe langa asta , dupa mentalitatea ta adminii ar trebuii platiti pentru marele efort ce il fac zilnic. Pai cine sa ti dea tie ma salariu fmm , ca stai in casa si te joci jb non-stop ca ultimul virgin. E greu tare sa dai un slay si un makesimon ca admin , nu te obliga nimeni sa aplici pentru functia respectiva , o faci din placere si din dorinta de ajuta serverul. Pentru ca daca tot te joci cateva ore bune zilnic si esti capabil nu ar strica sa faci ceva util cat stai pe server. Cam asa functioneaza.

Ai comentat si de server , ca a devenit de cacat doar ca au plecat asa zisi ,,playeri og``. E si normal sa se lase dupa atatia ani pentru ca nu pot sa se joace la 20+ ani jb. Mereu vor aparea generatii si generatii de playeri , de orice varsta pentru ca si acei playeri OG de acum 3-4ani au fost si ei mici si au fost enervanti si nu au stiut regulamentul. Nimeni nu s a nascut invatat.

Cerere respinsa , revino peste 2 saptamani.

T/C

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.