Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Nononame

Unban

Recommended Posts

[*] Nick: No no name

[*] Admin-ul care ti-a dat suspend / ban / gag :  ban - shins

[*] Steam ID:  STEAM_0:0:97003501

[*] Motivul pentru care ai luat suspend / ban / gag :  ban - dupa spusele lui am wall hack

[*] ScreenShot: 20200711202416_1.thumb.jpg.34f9b21a25b87125d59af64b6f932d1c.jpg

[*] Alte obiectii: am facut niste killuri dubioase ca si tero folosindu-ma de radar si el a crezut ca am wall

Share this post


Link to post
Share on other sites

In dovada mea se vede cum ai dat prefire la 2 simon si ultima faza a fost cand te uitai prin perete si ii dadeai numai cap la prizioner. 

Edited by Shins

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, Shins said:

In dovada mea se vede cum ai dat prefire la 2 simon si ultima faza a fost cand te uitai prin perete si ii dadeai numai cap la prizioner. 

man cat timp eu il aveam pe a meu la comenzi si ii vedea pe acei 2 simoni mi arata si mie pe radar gen am experienta in joc nu ma joc de 2 zile

si la a meu il vedeam clar pe radar

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Nononame said:

man cat timp eu il aveam pe a meu la comenzi si ii vedea pe acei 2 simoni mi arata si mie pe radar gen am experienta in joc nu ma joc de 2 zile

si la a meu il vedeam clar pe radar

 

Da si pe jb_sg_dojo a fost o faza de wall si toti au scris in chat ca ai wall si ai dat leave.

Am mai fost spec pe tine nu pot zice ca joci prost dar nu stiu cum dai asa prefire fara wall

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Shins said:

Da si pe jb_sg_dojo a fost o faza de wall si toti au scris in chat ca ai wall si ai dat leave.

Am mai fost spec pe tine nu pot zice ca joci prost dar nu stiu cum dai asa prefire fara wall

mi-a dat crash deoarece tineam 2 jocuri in acelasi timp

ca nu as fi iesit ca oricum este doar un server comunitar si oricum am mai multe conturi

si la faza cand l-am omorat pe a meu nu am iesit mereu cu tinta pe el si daca as fi fost atat de terminat sa joc cu cod o duceam pana la capat

Edited by Nononame

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa primesti unban. 

Nu mai dati banuri daca nu aveti destule dovezi, de acum in colo cand cineva face cerere de unban si a luat ban pentru hack, daca nu aveti o dovada in care pare macar suspect, veti primii un warn.

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.