Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
joker

Reclamatie moderator shins

Recommended Posts

[*] Nick: joker

[*] Nick reclamat: shins

[*] Data:  11.07.2020

[*] Motiv: mi-a propus barbut pe mats uri adk mi a zis  ca cine castiga de 2 ori la bb are 500 mats dupa am castigat si a iesit de pe sv

[*] Dovezi: nu am apucat sa fac ss dar am martori

[*] Martori: Kent,Masska,Enya,Zslow  etc

[*] Alte obiectii: doresc sa fie sanctionat 

Pace!

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

am auzit toata discutia, a spus adevarul, si pe langa ca nu i-a dat materialele, cand joker i-a spus lui kent ce se intampla a iesit repede de pe server...

 

Edited by NuSuntENya
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare rau ca nu sunt martor sau ceva, și îmi asum warn-ul daca doriți să mi-l acordați. Răspunsul meu este "4.8. Nu ne asumam vina pentru pierderea de credite daca jucati "barbut for fun", sau alte jocuri de genul." Cu toate ca nici ca player nici ca admin n ai voie sa dai teqpa, n am nimix cu shins sau joker. Pwp

 

Edited by MarioAlexandru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doresc sa raspunda Picu sau Gino ca sa ia ei decizie mai buna. Raspunsul meu este: Doresc sa ia remove.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu am fost martor, ba chiar shins insista sa dea barbut pe mats ca cica oricum castiga, plus ca a iesit de pe server

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ai castigat la barbut nu stiu ce scam este daca eu nu am primit nimic si tu ai luat credite de la mine.  Eu nu eram obligat sa iti dau 500 mats . Si numai ameninta cu post ca nu imi este frica.

(Edit) Sa iau remove cand o sa dau teapa nu ca nu am vrut sa ii dau mats-urile.

Edited by Shins
  • Shitty 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, MarioAlexandru said:

Imi pare rau ca nu sunt martor sau ceva, și îmi asum warn-ul daca doriți să mi-l acordați. Răspunsul meu este "4.8. Nu ne asumam vina pentru pierderea de credite daca jucati "barbut for fun", sau alte jocuri de genul." Cu toate ca nici ca player nici ca admin n ai voie sa dai teqpa, n am nimix cu shins sau joker. Pwp

 

este grad si regula se refera la cei care spun, spre exemplu "am pierdut 10k la ruleta cand eu am vrut sa pun doar 1k, va rog dati-mi inapoi 9k" + ca el nu a cerut materialele, a cerut ca shins sa fie sanctionat.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, NuSuntENya said:

este grad si regula se refera la cei care spun, spre exemplu "am pierdut 10k la ruleta cand eu am vrut sa pun doar 1k, va rog dati-mi inapoi 9k" + ca el nu a cerut materialele, a cerut ca shins sa fie sanctionat.

 

exact 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Shins said:

Da ai castigat la barbut nu stiu ce scam este daca eu nu am primit nimic si tu ai luat credite de la mine.  Eu nu eram obligat sa iti dau 500 mats . Si numai ameninta cu post ca nu imi este frica.

(Edit) Sa iau remove cand o sa dau teapa nu ca nu am vrut sa ii dau mats-urile.

tu insistai exemplu : "da mi barbut daca ai tupeu etc "si in niciun caz nu este vorba de mats este vorba de comportamentul tau ca grad  

nu sunt eu cel mai breaz dar ca grad sa dai  intr un fel scam e nasol

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, Shins said:

Da ai castigat la barbut nu stiu ce scam este daca eu nu am primit nimic si tu ai luat credite de la mine.  Eu nu eram obligat sa iti dau 500 mats . Si numai ameninta cu post ca nu imi este frica.

(Edit) Sa iau remove cand o sa dau teapa nu ca nu am vrut sa ii dau mats-urile.

Deal ul e deal bro . Ai spus ca cine castiga de 2 ori la barbut primeste de la celalalt 500 mats , ai pierdut , te ai ofticat ,ai iesit. Mai pe scurt , i ai dat teapa ,ai zis ceva si nu te ai tinut de cuvant. Aici nu e jb.adminiidauteapa.ro 😝

O sa vedem ce sanctiune va primi.

T/C

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.