Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
bxgdxn1

Reclamatie Admin: Mirel1337

Recommended Posts

[*] Nick:Gentleman 

[*] Nick reclamat:Mirel1337 

[*] Data:7/9/2020  

[*] Motiv:Gag ,cand el trebuia sa isi dea si lui 

[*] Dovezi:image.thumb.png.d78a33e9d6bc8238cd33ea882e7dbf39.pngMi sa sters screenshootul dar mia dat gag pentru 15 minute cu motiv LBJ

[*] Martori:Tazzy era de fata si ia spus lui mirel sa isi dea gag el a spus ca is bolovan si sa ma injure mai departe ,si ca cu mine nu ai ce vorbi

[*] Alte obiectii:Totul sa inceput ca cum vreau eu sa merg si  pe unde ,e fix treaba mea si mergeam pe podul de la celulele de la etaju 2 ,le vedeti din imaginea cu doovezi si a spus ca  sunt evadat ,dupa am inceput sa ii spun ca ce e cu el dece ma omorat ,ma ignora dupa am inceput sa ii spun ca dece nu raspunde si dece e atit de prost ,iar dupa mia spus doua cuvinte urate apoi ma injurat de mama,la care iam spus,,pai eu am spus ceva de mata aia curva? si ma injurat inapoi si dupa mia dat gag.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simon a dat comandă să te duci frumos în groapă, tu în loc să faci stânga să te duci pe unde trebuie, ai făcut dreapta și ai vrut s-o iei pe rampa care duce la secretul cu Deagle. Te-am omorât cu motivul că te-ai abătut de la drum, fapt care duce la o posibilă revoltă. După ai început să mă faci prost că de ce te-am omorât, că nu trebuia, și tot ai continuat-o pe a ta, chiar dacă ți-am spus cu frumosul de ce te-am omorât. Tazzy la final mi-a dat dreptate că te-am omorât pe drept, și ai zis că te piși pe mine de gras retardat. Te-am trimis de pe unde ai venit și ai zis și tu cum se vede în poză "nam zis nimik de mata aia curva", și ți-am dat gag 15 minute nu doar pentru limbaj, cât și pentru contestarea deciziei mele. Înainte să faci o reclamație și să te bați cu pumnii în piept că ești tu tare și șmecher, mai gândește-te.

Tu nici măcar n-ai dovadă că ți-am dat gag, dar uite aici, ca să-ți reîmprospătez memoria, care, e pe ducă.

20200709115332_1.jpg

20200709115333_1.jpg

20200709115330_1.jpg

Edited by Mirel1337
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

eram pe ponton IDIOTULE CE NU INTELEGI

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, bxgdxn1 said:

eram pe ponton IDIOTULE CE NU INTELEGI

 

Ăla nu e ponton. Îmi pierd răbdarea cu tine, din câte se vede aici, și aici vorbești urât.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai daca esti un Idiot ce pot sa iti fac,esti prost crescut aia e.

 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.