Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
HovSep32

[RECLAMATIE ADMIN] KingSebastian

Recommended Posts

[*] Nick:  HovSep ( nu aveam nume cand am fost pe server)

[*] Nick reclamat:  KingSebastian JB.GGEZ.RO

[*] Data:  6/21/2020

[*] Motiv: Mute aiurea ( cu motivul ne apuci de pula si tu)

[*] Dovezi:   https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1243505177089936189/B2FBEC2E26A3EC2E7E91B83EFAB358CE2BC63FD2/

[*] Martori: - 

[*] Alte obiectii:Doresc ca adminul sa fie sanctionat

  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spammer , nothing new . Reclamatie facuta degeaba Sebastian si-a facut treaba , eram acolo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, ai primit acel motiv pentru ca ai facut spam alaturi de ceilalti trolleri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am dovada , pentru ca il momentul acela cand spamatii voi pe chat , mancam si m-am grabit sa va dau gag , ca majestic nu era capabil sa va dea gag.

Si am martor tot server-ul.

Edited by Seba

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai spamat pe server prea mult,iar el ti-a dat gag deci a facut bine ce a facut

 

Edited by mateiboros499

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cumetre :))) ce am spamat ca va da el credite acum sa spuneti asta e altceva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ați spamat mai mulți pe server link-uri către site-uri cu adulți, deși ai 13 ani, și pe lângă asta, ați făcut spam și cu un IP ciudat al unui server, nici DNS n-aveți sărăciilor? De ce-ți place să mănânci atât căcat când știi ce ai făcut? De ce ai gunoiul ăla de nume?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. nu am 13 ani 2. nu am facut niciun spam joc de mult pe serverul asta ;) De ce am numele asta? deoarece fac troll pe matchmaking + chiar acum am filmat vreo 10-15 minute pe server cum altii injurau si el nu facea nimic

Edited by HovSep32

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minutes ago, HovSep32 said:

1. nu am 13 ani 2. nu am facut niciun spam joc de mult pe serverul asta 😉 De ce am numele asta? deoarece fac troll pe matchmaking + chiar acum am filmat vreo 10-15 minute pe server cum altii injurau si el nu facea nimic

Atunci schimbă-l înainte să intri pe server. Nu cred că joci de mult pe server, că se vede în poza ta că ai doar 30 de ore. Dacă ai numele ăla pe server nu îndrăzni să faci pe victima, pentru că nimeni nu intra cu un nume gol sau cu @all, @me sau altceva fără să facă troll. Chiar vrei să deranjezi un owner să se uite în chat-log să caute după tine chiar dacă știi ce ai făcut? Nu mai fi ipocrit, că nu-ți merge.

Edited by Mirel1337

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mai fi ipocrit, că nu-ți merge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dacă mai scrii vreo minciună sau iar începi cu gunoaie d-astea de scuze, ești ultimul terminat.

Edited by Mirel1337

Share this post


Link to post
Share on other sites
L 06/21/2020 - 15:08:21: [playercommands.smx] "â™›KingSebastianâ™› | ImogenJR<1379><STEAM_1:0:436897868><>" renamed "sa va iau familea in pula<1397><STEAM_1:0:553682531><>" (to "am")

Pe viitor daca mai ai un astfel de comportament o sa primesti ban. T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.