Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Antonio1337

Reclamatie Kentulet

Recommended Posts

[*] Nick: Antonio

[*] Nick reclamat: Kentuket

[*] Data:  20.06

[*] Motiv: Abuz

[*] Dovezi:  

 

[*] Martori: Se vad pe filmare

[*] Alte obiectii: Dupa cum se vede pe filmare la inceput dau goodmode. Am incercat sa-i bag intr-un joculet dar am murit din greseala. Kentulet da slay all ct chiar daca mai era unu in viata care putea sa-l duca la capat. Il intreb daca mai pot sa dau o data si imi da permisiunea, Totul bine si frumos trece ceva timp deoarece mapa era noua si incercam sa gasesc un joc.  Pana la urma i bag intr-un joc, se termina dayul si imi da suspend 6 paydayuri si cand il intreb de ce imi spune ca am facut goodmode prost. Imi mai spune ca e a treia abatere... dar el mi a mai dat suspend pentru goodmode decat o data acum cateva zile ca incercam sa fac caterinca si faceam pe psihologu si mi a dat suspend 2 payday. am tacut din gura, dar a doua abatere nu s-a intamplat. Daca mi se reduce suspendul retrag reclamatia

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, Antonio1337 said:

Am incercat sa-i bag intr-un joculet dar am murit din greseala. Kentulet da slay all ct chiar daca mai era unu in viata care putea sa-l duca la capat.

De ce sa primeasca celalalt CT suspend pentru greseala ta? Ca ai murit si l ai lasat el pe sa faca godmode ul, el nevrand acel day? Ti am m ai dat o sansa nextround sa faci un godmode decent. Pe langa faptul ca ne ai plimbat aproape toata harta fara sa faci nimic decat sa aberezi , la final ne ai pus la un joc random ca sa murim pe rand efectiv. Asta nu se poate numi godmode , si nu e o scuza ca nu stii harta. Ai dat pe barba ta godmode stiind ca daca il vei face prost vei fi sanctionat cu suspend. Si in legatura cu suspend-ul , ti am dat 6 payday-uri pentu ca e a 3 a abatere. (Ai mai facut 2 godmode-uri proaste si tot eu te am sanctionat ,primul cu 2 payday-uri si al doilea cu 4).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.