Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Pro

Reclamatie Helper Tazzy

Recommended Posts

[*] Nick: Pro

[*] Nick reclamat:  Tazzy

[*] Data:  12.06.2020

[*] Motiv: abuz switch

[*] Dovezi: 

[*] Martori: Kentulet

[*] Alte obiectii: Omul a spus ca nu a mai fost simon si nici bine nu a trecut o secunda si l-a mutat tazzy fara aprobarea co ownerului ( Mi-a spus ca pot face reclamatie, fiindca nu stie sa si faca cont)

Screenshot (54).png

Edited by Pro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omul a mai fost mutat in aceasi zi de la CT  de chiranu deoarece nu stia comenzi, peste cateva ore intra iar la CT si spune ca nu a mai fost simon pana atunci, prin urmare, nu cred ca stia comenzi, asa ca l-am mutat
Edit: Cu siguranta reclamatia asta nu are legatura cu faptul ca, cu 2 minute inainte ti-am dat gag deoarece mai aveai putin si te luai la bataie cu un player de pe server

Edited by Tazzy

Share this post


Link to post
Share on other sites

pro , faci post din orice cacat , in primul rand ala care dadea comenzi daca nu stia , trebuia sa se uite mai intai la altii , sa citeasca regulamentul , si apoi sa vina sa dea comenzi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca zici ca a mai fost mutat, vino cu o dovada, eu am fost on tot sv ul si nu l am vzt odata la ct, deci nu mai minti, plus ca nu ai cerut parerea lui Kentulet, fiind grad mai superior ca tine ( spune ca nu a mai fost simon pana atunci, prin urmare, nu cred ca stia comenzi, asa ca l-am mutat) Si daca spune ca nu a mai fost, de unde stii ca nu stie comenzi ? Repet, nu ai cerut parerea superiorilor tai.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste un avertisment verbal.

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.