Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Antonio1337

Reclamatie CocoNT

Recommended Posts

*] Nick: Antonio

[*] Nick reclamat: CocoNT

[*] Data:  11.06 ora: 13:00-13:15

[*] Motiv: Ma muta la tero ca intru in celula la lr. Deoarece tero campa. Ma muta direct fara nici-o atentionare sau advertisment

[*] Dovezi: 

 

 

[*] Martori: PLayerii de pe filmare

[*] Alte obiectii:Ok. In primul rand, Eu n- am jucat de multa vreme si vad ca s-au schimbat multe lucruri. Eu pot fi numit ca un player nou. Dupa cum vedeti in prima filmare ramane un tero la lr si campeaza in celula. Eu stiu ca nu ai voie sa intri in cell la ( normal day) dar nu stiam ca nu ai voie sa intri si la lr.. adica daca tero campeaza in cell si nu sunt admini. Ct-ul va trebui sa astepte pana se termina runda? In fine, nu asta conteaza. Conteaza ca daca ar fi un player incepator/nou Si nu ar fi stiut Domnul (Coco) L-ar fi mutat fara sa -l atentioneze sau sa-l invete. Daca ca admin nu inveti un player cand greseste, Nu meriti sa fi admin. Ca admin pe o comunitate asa mare ai niste responsabilitati: 1 sa administrezi serverul si 2 Sa inveti playerii gamemodu. Daca tu i sanctionezi fara sa le atragi atentia prima data sau sa le atragi atentia, ESTI DEGEABA. In a 2-a filmare dupa cum puteti vedea eu i spun: DA DE CE NU MA ATENTIONEZI SAU MACAR SA-MI DAI UN ADVERTISMENT ca nu cred ca e asa grav ca am intrat in cell la lr.  Nu am facut nimic  asa grav. DAR EL DUPA O BAGA PE AIA CU..... Ai avut  co-owner, ar trebui sa sti. Parerea mea este ca acest domnisor pe nume Coco nu merita sa fie in staff-ul ggez deoarece este un frustrat si un abuzator. Multumesc pentru timpul acordat.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aseara ti-ai luat suspend pentru troll si te rugai de mine sa ti-l scot. Ai fost CO OWNER si ti-ai luat ban.ct-ul trebuie sa stie regulamentul, macar asa putin incat sa stie ca nu e voie in celule,nu sunt obligat sa iti dau de fiecare data avertizare, ti-am mai spus azi odata cand ti-am dat slay/te-am avertizat(nu mai stiu sigur).Daca tu cu 500 de ore pe care le ai, te consideri player nou, ala cu 10 ce mai e? Te rog nu ma face domnisor esti mai mic/de-o varsta cu mine.

Edited by Coco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esti un mare mincinos. Azi nu s-a mai intamplat sa-mi dai slay pentru ca am intrat in cell. Daca un owner se poate uita prin loguri as fi recunoscator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coco ar fi trebuit sa te atentioneze macar, desi in regulament se mentioneaza clar ca in functie de decizia adminului se aplica avertisment/slay/mutare. Tu, daca te consideri player nou, ca tot ai mult timp de cand n-ai mai intrat, nu ar strica să arunci totuși o geană aici să vezi ce s-a mai modificat: https://ggez.ro/index.php?/forum/18-regulament/. Când intri la CT trebuie sa știi regulamentul.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.