Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Fomist

Propunere Sarlatan

Recommended Posts

[*] Nick: Ce-ai mă ți-e foame?JB.GGEZ.RO

[*] Steam ID: STEAM_1:0:128570574

[*] Propunere: Jobul de sarlatan este dupa parerea mea si a mai multor playeri cel mai slab job si cel mai putin folosit de pe server  asa ca propun trei imbunatatiri pentru a-l face mai viabil :
- timpul de asteptare intre rob-uri sa scaleze cu skill-ul job-ului , de exemplu la 500/500 sa ai cooldown doar 180 de secunde in loc de 300 ; 
-sa fie fixate sume minime pe care le poti fura deoarece chiar este penibil sa furi 2-3 mats sau 60 de credite la skill maxim . Propun sa se incepi de la 50 credite , 3 mats , 2 drugs si la fiecare 50 de skill points sa fie marita suma respectiva;

-daca esti la CT sa primesti o rezistenta impotriva rob-urilor  (sa iti fure mai putin | sa le scada sansa de rob teroristilor).

[*] Cu ce ar ajuta aceasta propunere la server?: Ar face jobul sa fie mult mai folosit si playerii chiar ar simti ca merita sa joace cu el . 

[*] Alte obiectii: 🛐

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro
Mai putin rezistenta impotriva rob-urilor a CT-ilor. Si asa e greu sa dai rob unui ct, singurele sanse fiind in timpul de pregatire la HNS si Freezetag cred. De asta exista si bonus la rob, pentru ca e mult mai greu de dat impotriva unui CT.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro

Momentan incerc sa-mi fac skillul de sarlatan si este o durere in cur, nu doar pentru ca nu este fun, dar si rewardul este foarte mic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, sarlatanul e cam inutil la low skill ar merita un "buff" aș spune.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.