Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
B0mbast1k

Reclamatie mihaiciocan

Recommended Posts

Nick: B0mbast1k

Nick reclamat: mihaiciocan

Data:  3/6/2020

Motiv: prostie

Dovezi: td5vd6W.png

FTUgg34.png

Martori: enigma, timeless, Nuume, novalicioUS ( probabil afk, nu stiu, nu a zis nimic mi se pare ), Nasty, Ce-ai ma ti-e foame

Alte obiectii:

Deci, domnul mihaiciocan, pe care probabil il stie toata lumea, a inceput deja sa abuzeze de gradul lui de moderator. Ca de inceput, vreau sa zic ca nu am nici o problema cu el ca si persoana sau ca cumparat gradul de moderator, chiar ii multumesc ca ajuta serverul cu banii lui maica-sa sau nu stiu. A facut foarte multe, dar o sa comentez doar pe ce am dovezi / poze.

Prima image: Cum se vede clar, i-a dat gag lui LoKy pentru 15 minute si motivul pentru care i-a dat gag si pentru durata de 15 minute, este ca a zis un cuvant vulgar, dar nu l-a transmis unui player sau ceva anume, dar mihaiciocan cand a auzit cuvantul pula, cred ca i s-a facut pofta si i-a dat gag. Sarim peste, cum se poate observa din imagine, nu l-a mutat dupa, pentru ca de ce ar muta playerii cu gag, nu? si ce este mai amuzant este ca el a dat gag-ul ala, dar probabil aia 2 neuroni ai lui erau pe standby. Si desigur ca acel individ cu gag a inceput sa faca fk-uri / free kill-uri si un admin competent a venit si i-a dat suspend ( multumesc Ce-ai ma ti-e foame ).

A doua imagine: 2 playeri se certau, unul fiind ct si altul fiind t, iar terro-ul tot cerea freeday, deoarece nu i s-a parut corect cum el a murit sau nu stiu si se certau, tipau unul la celalalt pentru mai mult de 5 minute sau nu stiu, iar eu m-am enervat si i-am zis la terror ca are forum si ii poate face acolo reclamatie in pula mea, iar pentru asta, mi-a dat gag 10 minute pentru motivul limbaj.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

si in prima, ti se pare ca ti-am adresat-o tie???

Si a doua a fost inainte cu mult sa imi dai gag-ul, daca vrei sa zici ca ala a fost motivul pentru care mi-ai dat gag, de ce nu arati cum mi-ai dat gag dupa???

Edited by B0mbast1k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa...

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare rau ca ma bag peste tine Kentulet, dar doresc sa mai adaug un lucru.

Inteleg ca multora de pe server le vine greu sa accepte faptul ca Mihai are moderator si ii inteleg perfect. Dar acest lucru nu va da dreptul de a face post-hunt cu reclamatii pentru mihaiciocan din invidie sau ca doriti voi neaparat sa ia remove. Il injuri de morti si de mama , iti da gag si dupa ii faci reclamatie. Motivul gag-ului este clar si incontestabil, drept urmare tu erai 100% constient ca meritai acest gag si nu avea rost reclamatia. 

De asemenea acest lucru se aplica si la alte reclamatii adresate lui Mihai. Asa ca va anunt aici ca toate reclamatiile in genul care nu isi au rostul si sunt facut doar din motivul ca este mihaiciocan si nu il agreati vor fi tratate drept post hunt si veti fi sanctionati pe forum. Desigur, acest lucru era valabil pana acum, dar am zis sa va avertizez inainte ca sa nu ma trezesc cu mesaje de tipul "Aaaa nova dar de ce am warn pe forum ca nu am facut nimic gresit" .  Incurajez persoanele sa faca reclamatii cand un admin nu respecta regulamentul sau se simt nedreptatite, dar asta este doar un jeg de reclamatie facuta din ura, alaturi de alte post-uri din acest sub-forum. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.