Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
/././././.

Reclamatie Ce-ai ma ti-e

Recommended Posts

[*] Nick: Mr.Sprite #VreauMuschiSalBatPeZif

[*] Nick reclamat: Ce-ai ma ti-e

[*] Data:  3 iunie 1:15 dimineata

[*] Motiv: Ma muta la CT in ziua freeday.

[*] Dovezi: https://imgur.com/a/PslR8Mr

[*] Martori: tot serveru.

[*] Alte obiectii: Dupa spusele regulaementului, prima , si prima oara, trebuie un avertisment apoi slay daca nu asculta jucatorul, dar el ma muta direct in loc sa imi explice.

Regula 2.13 . Gardienii nu au voie sa incurce desfasurarea unui day normal/special/zi de comenzi.(Avertisment/ Slay/Mutare) 

Sper sa rezolvam problema intr-un mod pasnic! ❤️ 

Edited by /././././.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca se vede destul de clar unde te aflai in momentul Freeday-ului si sunt destul de sigur ca la inceputul freedayului a spus Nasty a mentionat sa nu iesiti de la arme . Nu este vina mea ca nu stii regulamentul . https://imgur.com/a/uEAfqcR 
Plus ca daca erai un jucator nou nu te mutam sau nu iti dadeam nici slay , dar cred ca la 600 de ore stii cum sta treaba . 

Edited by Sorinxs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra
Am si precizat la inceputul day-ului sa stati la arme si tu te plimbai bine mersi pe acoperis si trageai in prizonieri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Avertisment/ Slay/Mutare)  

Slay-ul? 😃

Plus ca voi vorbiti de nestiinta regulamentului, dar el de ce nu il stie? zic.

Edited by /././././.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra .
Chiar daca Foame te-a mutat direct ,s-a spus inainte sa ramaneti la arme! 

Multumesc! ,Cu stima si respect mihaiciocan05 JB.GGEZ.RO!

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, /././././. said:

(Avertisment/ Slay/Mutare)  

Slay-ul? 😃

Plus ca voi vorbiti de nestiinta regulamentului, dar el de ce nu il stie? zic.

Este strict decizia adminului daca da avertisment, slay sau mutare.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, NasTy said:

Contra
Am si precizat la inceputul day-ului sa stati la arme si tu te plimbai bine mersi pe acoperis si trageai in prizonieri.

Unde scrie in regulament ca trebuie sa stam la arme in timpul day-ului?

Eu vad clar, poate ca tu nu vezi, dar iti citez chiar acum, Gardienii nu au voie SA INCURCE desfasurarea unui day normal etc etc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu o sa mai comentez , adminii pot apela la oricare dintre solutiile precizate . Imi asum ca te-am mutat pentru nerespectarea regulamentului , daca un co-ownerii considera ca am facut ceva gresit imi pot da warn .

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, /././././. said:

Unde scrie in regulament ca trebuie sa stam la arme in timpul day-ului?

Eu vad clar, poate ca tu nu vezi, dar iti citez chiar acum, Gardienii nu au voie SA INCURCE desfasurarea unui day normal etc etc

3.9. La HungerGames Day,Freeday si 1TAP day gardienii sunt obligati sa ramana la arme pana la finalul day-ului. (Avertisment/Slay/Mutare)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, NasTy said:

3.9. La HungerGames Day,Freeday si 1TAP day gardienii sunt obligati sa ramana la arme pana la finalul day-ului. (Avertisment/Slay/Mutare)

Acelasi lucru 😃

Share this post


Link to post
Share on other sites

imi risc warnul pe forum pentru ca comentez nefiind martor.

dar sprite, esti batut rau in cap

 

acel (avertisment/slay/mutare) reprezinta deciziile pe care le pot.lua adminii in functie de gravitatea faptei tale. nu inseamna ca trebuie sa te avertizeze ca n.ai voie sa iesi tu fiind deja la ditai distanta fata de arme. 

 

si faptul ca la 600 de ore tu te plimbi pe harta la freeday inspira clar faptul ca nu ai citit deloc regulamentul si nu ai ce cauta la ct

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, D1sKuL said:

imi risc warnul pe forum pentru ca comentez nefiind martor.

dar sprite, esti batut rau in cap

 

acel (avertisment/slay/mutare) reprezinta deciziile pe care le pot.lua adminii in functie de gravitatea faptei tale. nu inseamna ca trebuie sa te avertizeze ca n.ai voie sa iesi tu fiind deja la ditai distanta fata de arme. 

 

si faptul ca la 600 de ore tu te plimbi pe harta la freeday inspira clar faptul ca nu ai citit deloc regulamentul si nu ai ce cauta la ct

Te inseli frate, acel (avertisment/slay/mutare) se iau pe rand, gen ii dai avertisment, daca face a doua oara, ii dai slay, si a treia oara il muti, nu stiu de unde ai invatat tu acest lucru, dar nu ar fi trebuit sa comentezi 😃

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste un avertisment verbal.

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.