Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
HopeSefu

[Reclamatie Admin] Mihai Ciocan

Recommended Posts

nick:Hope

nick reclamat:mihaiciocan05

data: 6/2/2020

motiv> Prietenul meu tazzy m-a intrebat o chestie,si eu i-am raspuns cu alta chestie,fara sa fac nici o gluma,respectivul matei ciocan,crezand ca eu am facut gluma cu milsugi,fara sa fie atent,actionand fara sa gandeasca

Dovezi>https://imgur.com/a/KnD8pxZ      https://imgur.com/a/zVNbVAo

martori> Nasty cu lamaie

alte obiectii : Avand in vedere cand ai donat,ai putea sa fii mai atent,deoarece nu esti prea experimentat in calitate de grad,dar nu am ce sa fac,nu faci nimic cand sunt alte grade mai mari on,iar cand prinzi ocazia dai gag pt orice scos din context

Edited by HopeSefu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Hope ,ai luat gag deoarece ai facut gluma cu mi-l sugi! 

 Uite aici dovada mea :  hopee.png.8aacb7593fd7f5053b73b6ed041b4aff.png

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro
Am trecut cu vederea, chiar nu m-am mai obosit sa-i explic lui Mihai, dar asta nu e gluma cu mi-l sugi. Efectiv Tazzy a intrebat ceva, iar hope i-a raspuns in gluma. Nu avea absolut nicio treaba cu tine, iar Tazzy nu s-a simtit ofensat sau ceva. In caz ca nu ai inteles, Mihai, convorbirea a decurs astfel:
Tazzy: Hope, stii ce se intampla peste o saptamana?
Hope: Milsugi?
Dupa parerea mea a fost gag aplicat fara motiv. Sfat prietenesc, ai putea sa nu te mai arunci la comenzi avand in vedere ca e prima oara cand ai grad pe server si sa intrebi si ceilalti admini online daca trebuie aplicate sanctiuni sau nu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desi nu sunt grad/martor, situatia pare sa ma priveasca in mod direct.
Dupa parerea mea, un gag dat inutil, doar de dragul de a-l da.
Il cunosc pe hope din 2016, prin urmare ne permitem sa glumim unul cu altul fara sa ne ofensam + nici macar nu a fost gluma cu "mi-l sugi", nu m-a intrebat ceva la care se asteapta sa raspund cu "da", ca inainte sa zica "mi-l sugi", ci doar a facut o gluma care nu a ofensat pe nimeni

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Tazzy said:

Desi nu sunt grad/martor, situatia pare sa ma priveasca in mod direct.
Dupa parerea mea, un gag dat inutil, doar de dragul de a-l da.
Il cunosc pe hope din 2016, prin urmare ne permitem sa glumim unul cu altul fara sa ne ofensam + nici macar nu a fost gluma cu "mi-l sugi", nu m-a intrebat ceva la care se asteapta sa raspund cu "da", ca inainte sa zica "mi-l sugi", ci doar a facut o gluma care nu a ofensat pe nimeni

Atata timp cat postarea este si despre tine, esti martor automat.. probabil a uitat Hope sa te treaca. Nu iti cunosc relatia de prietenie cu Hope dar cam asta am incercat sa insinuez si eu, cumva ca "va permiteti". De asta i-am si spus lui Mihai sa nu se mai arunce la comenzi atata timp cat nu i s-a adresat nimeni in niciun mod.

Edited by NasTy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa, in ultimele zile l-ai provocat continuu pe mihaiciocan doar ca sa prinzi momente sa ii faci post. Pe langa asta ai fost surprins facand troll pe server.

 

Insa o sa il rog pe mihaiciocan sa nu mai dea gag din orice prostie si sa lase oamenii sa glumeasca intre ei cat timp nu se supara si nu e nimic exagerat.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.