Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
NuSuntENya

Reclamatie [Moderator] mihaiciocan05 JB.GGEZ.RO

Recommended Posts

[*] Nick: ✪ ENya jb.ggez.ro

[*] Nick reclamat: mihaiciocan05 JB.GGEZ.RO

[*] Data:  02.06.2020

[*] Motiv: mutare aiurea +  l-a facut simon pe mry cand mai era singurul in viata

[*] Dovezi: image.thumb.png.9d8ea1c411b1b9c8c0337af484593123.png

[*] Martori: Ce-ai ma ti-e foame? JB.GGEZ.RO, Pro, DOCWANNABE # DEAGLESHOTS

[*] Alte obiectii: Cand eu am fost la ct si pe mine ma facea el simon si eu apasam pe bind si pierdeam simonul si puteam face freekill-uri fara sa imi dau seama din cauza lui si putea sa se intample acelasi  lucru si cu MrY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,eu l-am facut simon pe darius deoarece am vrut sa aud comenzile lui,cum nu se auzea de loc si nu a dat comenzi l-am mutat la tero,apoi l-am facut pe mry simon pentru a prelua comenzile !

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, MihaiCiocan05 said:

Salut,eu l-am facut simon pe darius deoarece am vrut sa aud comenzile lui,cum nu se auzea de loc si nu a dat comenzi l-am mutat la tero,apoi l-am facut pe mry simon pentru a prelua comenzile !

l-ai facut simon pe mry, cum m-ai facut si pe mine, se vede clar in ss + ca nu i-ai spus dai comenzi in 10 sec, sau nu te auzi, ai timp 3 runde sa iti faci microfonul

 

 

Edited by NuSuntENya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut  , intr-adevar , domnul mihaiciocan05 face abuz de adminul pe care , cel mai probabil l-a cumparat , sincer nu e treaba mea. Pe harta cu screen-ul , a intrat baiatul la CT , regulamentul spune clar ca are la dispozitie 3 runde sa isi dea fix mic , in loc sa ii acorde timpul , a preferat sa il mute si sa il faca simon pe ultim-ul ct in viata.Cu o harta inainte , dl. mihaiciocan05 a  scris la nervi cu CAPSLOCK , ceea ce este contra regulamentului . Tocmai ca un admin sa faca abuzuri si chestii de genul mi se pare oarecum de prost gust , chestie ce poate duce la punerea tuturor adminilor in aceasi oala.*chiar daca ei isi fac treaba*. Intr-adevar orice padure are uscaturi  , inteleg ca e vorba si de bani pana intr-un punct , dar 25 de euro nu te fac rege pe server . Nu am nimic de obiectat pe server despre admini , se comporta ok majoritatea . Sper doar sa ganditi limpede . Si a , da , cum a cumparat mai poate cumpara o data =)). Sal , va pwp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avand in vedere ca Mihai abia a donat azi as spune sa primeasca doar un avertisment verbal . Personal ii sugerez sa nu fie tryhard pe comenzi si sa acorde mai mult timp playerilor cand intampina dificultati . 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.