Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Pro

Reclamatie Moderator Mihai Ciocan

Recommended Posts

[*] Nick: Pro

[*] Nick reclamat: MihaiCiocan05

[*] Data:  01.06.2020

[*] Motiv: abuz slay

[*] Dovezi: 

[*] Martori: eNya

[*] Alte obiectii: Comanda era cine misca moare, el a sarit, am cerut permisiunea de la simon, pentru ca simon ul nu l-a vazut, apoi mi-a dat slay pentru ca am facut slay peste simon. (Tin sa mentionez ca simonul mi-a spus sa l omor)

1159708100_Screenshot(9).png.00d95dfb2374b945c34ed22a42af2c62.png

Edited by Pro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, ai facut kill peste simon si ti-am dat Slay! In regulament scrie clar acest lucru. Citez ..  Doar simon-ul are voie sa omoare prizonierii care executa comenzile.In cazul in care simon-ul nu vede ,le poate cere parerea la gardieni! . Scrie clar ca el doar le poate cere parerea,ei nu au voie sa ii si omoare! Acest lucru ti-a explicat si co-ownerul Kentulet !

Cu stima si respect !

  • Haha 2
  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Comanda a fost cine misca moare, eu eram spectate pe pro si l-a vazut pe mihaiciocan cum a sarit, a cerut perimisiunea simonului, simonul a spus "simon spune ct daca ati vazut pe cineva care s-a miscat puteti sa-l omorati"  l-a omorat dupa a primit slay pretextul ca a facut "kill peste simon". A spus ca regulamentul spune ca nu are voie sa omoare peste simon, doar sa isi dea cu parerea, desi regula 2.21 spune ca " Doar Simon-ul are voie sa omoare prizonierii care executa comenzile. Doar in cazul in care Simon-ul le cere parerea gardienilor, acestia au voie sa omoare prizonierii cu acordul Simon-ului.(Avertisment/ Slay/Mutare)". Chiar daca nu ar fi avut voie trebuia sa faca un avertisment, nu sa ii dea slay. E clar ca a facut intentionat asta si cand i-a spus ca ii face reclamatie a raspuns cu "sper ca ai si filmare". Chiar daca a donat nu inseamna ca nu trebuie sa stie regulamentul, eu care sunt jucator normal il stiu, iar el care are grad nu.  +Kentulet era on si a spus ca mihaiciocan are dreptate si ca nu trebuia sa faca kill peste simon.

Dovezi: image.thumb.png.06763698f0bcdce23d17667ae7b8ce12.pngimage.thumb.png.0231aa6c290ce22bb376f427614aae3e.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, MihaiCiocan05 said:

Salut, ai facut kill peste simon si ti-am dat Slay! In regulament scrie clar acest lucru. Citez ..  Doar simon-ul are voie sa omoare prizonierii care executa comenzile.In cazul in care simon-ul nu vede ,le poate cere parerea la gardieni! . Scrie clar ca el doar le poate cere parerea,ei nu au voie sa ii si omoare! Acest lucru ti-a explicat si co-ownerul Kentulet !

Cu stima si respect !

2.21. Doar Simon-ul are voie sa omoare prizonierii care executa comenzile. Doar in cazul in care Simon-ul le cere parerea gardienilor, acestia au voie sa omoare prizonierii cu acordul Simon-ului.(Avertisment/ Slay/Mutare). te rog sa citesti ce scrie dupa ultima virgula si sa inveti regulamentul inainte sa donezi

Edited by NuSuntENya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra deoarece el a fost intaratat de catre cei 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, dannezul said:

Contra deoarece el a fost intaratat de catre cei 2

Cu ce a fost intaratat?... el statea la comenzi si sarise, deci nu a respectat comenzile, deci era rebel. Chiar daca ar fi fost provocat de unul dintre noi ( desi nu a fost ) nu trebuia sa reactioneze asa si sa dea slay pentru ca l-am enervat, asta inseamna ca e abuz, mai bine isi recunoaste greseala si accepta sa primeasca 1/3.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA

Daca faci kill peste simon primesti direct slay,nu trebuie sa incepeti toti sa-i faceti post-uri chiar daca la randul lui a facut post-uri.Stiu ca nu am voie sa dau un reply la o reclamatie daca nu sunt pus ca martor,dar,daca voi fi sanctionat imi asum

Share this post


Link to post
Share on other sites

MihaiCiocan primeste un avertisment, daca simon i-a dat acordul sa il omoare atunci poate.

Dannezul o sa fie sanctionat cu warn pe forum pentru ca raspunde la reclamatii aiurea (nu e trecut ca martor, nu a venit sa ne explice ce s-a intamplat atunci pe server, nu a venit cu dovezi, a venit doar sa ne citeasca din regulament si sa spuna un contra).

Edited by Grindeanu
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.