Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
xdReflEx

[Reclamatie Admin] Bobo

Recommended Posts

[*] Nick: xdReflEx

[*] Nick reclamat: Bobo

[*] Data:  24.05.2020

[*] Motiv: Move T aiurea

[*] Dovezi: 

 

[*] Martori: Flash tiger

[*] Alte obiectii: El zice ca cica nu am voie ca am mai fost dar abia sunt CT si el tot nu ma lasa ca cica poate vrea altcineva si din moment ce erau 3-4 CT cine voia putea sa intre demult

Edited by xdReflEx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ai mai fost si mapa anterioara la ct, un admin trebuie sa te lase sa fii ct din nou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat timp voi stati afk sau nu stiu ce faceti cine sa imi zica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe filmare nu se vede ca l-ai intrebat =))). Nice, nu stiu ce ai vrut sa incerci, poate ai ceva cu bobo, dar mai erau si alti admini on stii, gen anonymous si ce am mai vazut pe acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Bobo1 said:

Daca ai mai fost si mapa anterioara la ct, un admin trebuie sa te lase sa fii ct din nou.

Nu sunt grad sa-mi dau cu parerea dar pe filmare am vazut ca erau 4 la ct la 27 la tero, deci chiar daca voia cineva sa intre avea loc, nu inteleg de ce l-ai muta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa, data viitoare citeste regulamentul mai bine. Ai voie a doua mapa CT doar daca nu intra NIMENI. Nimeni inseamna 0 CT. Maxim 1-2. Mai erau 5 CT inafara de tine. Aia nu inseamna nimeni. Nu mai intrati pe motivul "a da mai sunt 2 locuri, n-a intrat nimeni". Cand nu vedeti nici un CT, atunci sa intrati.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.