Jump to content
Sign in to follow this  
JrDeju

[ Cerere UnBan ] Jr Deju

Recommended Posts

Posted (edited)

-Nickname CS:GO: Jr Deju

-Motiv pentru care ai luat ban + Dovezi: Am luat ban din senin, cu motivul "AIMBOT" 
Bro, daca joc bine si ma antrenez ore intregi, asta nu inseamna ca am aim sau wall...va rog eu, incercati sa bagati admini pe srv maturi, de preferat (18+).
nu ca mi pasa ca am luat ban.. ca mai sunt sute de servere..dar am facut asta sa vad daca adminul a facut demo sau ceva.

Poza - https://imgur.com/a/1rxJ00P

*am facut edit la poza sa se vada rank-ul*

-Durata ban: Permanent

-Steam id tau: STEAM_1:1:511524608

Edited by JrDeju

Mulțumesc, mă voi ocupa de acest 'caz' daca chiar este adevarat ca nu aveti cheat/hack sau o alta metoda de trisare veti primi unban! Cu stima xUnicat.

• Like 1

Te salut! Ai fost banat de catre mine 4 ore, mi se pare ca ai aimlock,m-am uitat si la tine pe canal-ul de yt cand joci contra nova3 si nu iti intra nimic,m-am uitat de 20 de ori pe demo-ul pe care ti l-am facut si raman la aceas parere... Oricum imi cer scuze pentru inconvenienta si distractie placuta in continuare.

Posted (edited)

Pe yt joc la caterinca si pe alt cont de steam care am gn3 :)) ...si  + ca NU aveam mouse si mousepad pentru gaming... dar oricum, daca vrei sa vezi cum joc,  te invit la 1v1 si cu partajare pe discord, atunci sa vedem ce mai zici 🙂

Edited by JrDeju

Ma rog,nu sunt aici sa te contrazic...  eram sa ajut serverul cat mai mult,vorba aia am ceva experienta in csgo si in hackuri🙂 referitor la 1vs1,nu sunt eu genul ala care se crede mai bun decat altul dar este un hack(hexui)care si daca am jucat cu partajare tot am putea sa il folosim ,vin la un mm cu cea mai mare placere (https://steamcommunity.com/profiles/76561198348762541/)  si poti sa iti areti acol talentul pe awp.  Banul ti-a fost sters,distreaza-te cat mai mult si daca vrei sa iti dau demo-ul cu tine,sa te miri si tu de talentul tau,scrie-mi pe steam si ti le trimit:) Bafta

• Like 1

Am sa văd, ai primit unban momentan.