Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ẴĐŖζẰN̲̅

Reclamatie admin coco

Recommended Posts

[*] Nick: Aditzu

[*] Nick reclamat: Coco

[*] Data:  4/30/2020

[*] Motiv: Gag aiurea... intru pe server si cica am injurat + disconnect =))))))))) , si mai face si glume cu mi-l sugi si limbaj de admin ..

[*] Dovezi: 034C7DAA491AED3FC1AEEEADF6F868B29B7D1EB0

 

 

[*] Martori: broomy

[*] Alte obiectii:Esti un copil autist abuzat sexual de tatal tau natural  https://www.youtube.com/watch?v=i-01Zbu-1gE&t=112s

Edited by ẴĐŖζẰN̲̅

Share this post


Link to post
Share on other sites

=)))))))))))))))))))))

Am ras, ai intrat ieri pe sv si ai inceput un scandal cu millia si bubu, azi ai intrat pe sv si ai recunoscut ca te-ai certat cu ele =)))))) ieri cand am spus ca iti dau gag ai iesit instant, chestia aia dc nu ai pus-o cand ai iesit? doar partile in care crezi ca sunt vinovat? pana si aici zici vorbe urate despre mine si tot tu esti victima?In a doua dovada nu vorbeam cu tine ci cu Millia, nu inteleg dc nu te bagi in seama aiurea eu neavand treaba cu tine. In ultima dovada a ta era godmode day si ne-a pus sa cantam, din cate imi amintesc era si Grindeanu pe sv, el nu mi-a spus nimic, dar vii tu Hercule sa spui ca vorbesc urat din moment ce eu cantam =))))) Tot noi iti dam target?

Edited by Coco

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Coco said:

=)))))))))))))))))))))

Am ras, ai intrat ieri pe sv si ai inceput un scandal cu millia si bubu, azi ai intrat pe sv si ai recunoscut ca te-ai certat cu ele =)))))) ieri cand am spus ca iti dau gag ai iesit instant, chestia aia dc nu ai pus-o cand ai iesit? doar partile in care crezi ca sunt vinovat? pana si aici zici vorbe urate despre mine si tot tu esti victima?

Pai uitate putin la limbajul tau de admin din dovezile de mai sus  (? pana si aici zici vorbe urate despre mine si tot tu esti victima?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa, nu a folosit nici un limbaj excesiv,  iar mai special de atat, nu a folosit limbaj excesiv fata de tine.  Nu trebuie sa te ofensezi tu pentru altcineva sau pentru faptul ca altu' castiga la godmode ca e mai creativ.

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.