Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
AditzuXAN4

Reclamatie admin coco

Recommended Posts

[*] Nick: 

[*] Nick reclamat: 

[*] Data:  4/24/20

[*] Motiv: Gag aiurea, Coco a injurat si i-am spus sa-si dea gag iar el mi-a spus: "du-te-n pula mea" limbaj de admin...

[*] Dovezi: image.png.04f42542e3c6ff2261e9822d03805f4b.png

[*] Martori: Wolf,Fox 

[*] Alte obiectii:Inainte sa-mi dai gag gandestete cine s-a certat si cine si-a bagat si si-a scos in mama copil autist

 

Edited by AditzuXAN4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vorbeam cu wolf, i-am spus prost sau ce i-am spus la caterinca(eram pe discord si suntem prieteni) si tu te bagi spunand *AZI IEI 1/3* (se vede si in ss, dar ai spus si pe voicechat) uite, tot noi incepem cearta? decat sa stau si sa ma cert cu tine mai bine dau la aman2 gag, ai vrea sa stau sa te ascult cum ma ameninti si ma starnesti la cearta? cum ai vrea sa reactionez? sa iti dau si bani? Stii bine ca nu ai vorba cu mine si te bagi aiurea in seama si pe server si pe discord.

Edited by Coco

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Coco said:

Eu vorbeam cu wolf, i-am spus prost la caterinca si tu te bagi spunand *AZI IEI 1/3* uite, tot noi incepem cearta? decat sa stau si sa ma cert cu tine mai bine dau la aman2 gag, ai vrea sa stau sa te ascult cum ma ameninti si ma starnesti la cearta? cum ai vrea sa reactionez? sa iti dau si bani?

AI SPUS : SA NE PISHAM PE WOLF  , si data viitoare sa-ti reglementezi limbajul , ca staffu e cam orb cand vine vorba de limbaj vulgar si gag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra

Nu conteaza ce i-a spus Coco lui Wolf,conteaza ca sunt prieteni si ca se inteleg si ca nu se supara daca se injura,pentru ca si-a dat seama ca a zis la misto.In legatura cu gag-ul,el a ales sa-si dea gag si sa-ti dea si tie gag pentru a nu continua cearta

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.