Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
AditzuXAN4

Reclamatie admin Vasii

Recommended Posts

[*] Nick: Aditzu

[*] Nick reclamat: Vasii

[*] Data:  4/23/2020

[*] Motiv: Gag 10 minute aiurea (a mai dat inca odata 10 in aceeasi harta) $hins m-a injurat, l-am injurat si eu si se trezeste vasii sa-mi dea 10 

[*] Dovezi: 378F8AB6B0CC11DBA758BC85A8FD9B0F37BA900F

[*] Martori: Wolf  atat

[*] Alte obiectii:Data viitoare sa. nu mai dai gag ampulea ca asa vrei tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MrY. caporal

 

Am fost de fata, shins vorbea a zis ca ai 57 de cereri de admin facute si tu ai zis "o am pe ma-ta" sau ceva de genul, normal ca ti a dat gag. Nu incerca sa mai bagi de la tine, macar fii corect pana la final.

+ ca https://imgur.com/a/WZsXJrF uite ce e aici ti a dat coco rename de cel putin 10 ori si tu continuai sa dai retry in consola. As cere sa fii sanctionat pentru asta.

Edited by oKraddy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eram pe server, dc nu ma pui ca martor? Era aceeasi mapa in care ti-ai schimbat numele de 4-5 ori impotriva lui mry(injuraturi). Ai vorbit urat cu un staff, meriti gag, faci reclamatie pentru ca vorbesti urat?

Edited by Coco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa cat vad eu clar in poza ca ai spus 'o am pe MA-TA' shins si ai injurat toata mapa ai avut toata mapa Numele cu "Mryesclav" si ar trebui sa iti ei ban pe treaba asta si chiar daca zici ca nu ai injuar CocoTM, shins mry si nooneelse au fost de fata.

Edited by Vasii
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Coco said:

Eram pe server, dc nu ma pui ca martor? Era aceeasi mapa in care ti-ai schimbat numele de 4-5 ori impotriva lui mry(injuraturi). Ai vorbit urat cu un staff, meriti gag, faci reclamatie pentru ca vorbesti urat?

Mry a injurat si nu i-ati dat gag 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost si eu de fata, nu ti-a dat gag aiurea. Ti-a dat pentru limbaj. Niciodata nu o sa iei gag fara motiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand meritai gagul ala pt ca shins a spus doar ca ai 57 de cereri facute si tu l-ai injurat si in al doilea rand iti mai si schimbai numele injurandu-l pe MRY . Plus ca de ce ma pui doar pe mn la martori  pt ca era si coco .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu chiar nu stiu de ce nu ai ban pana acum . Cand intri tu pe server mereu trebuie sa vorbesti degeaba, trebuie mereu tu sa te iei de cineva, vezi ca cineva face o greseala tu il ameninti ca ii faci post inloc sa ii spui sau sa il ajuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Shins said:

Eu chiar nu stiu de ce nu ai ban pana acum . Cand intri tu pe server mereu trebuie sa vorbesti degeaba, trebuie mereu tu sa te iei de cineva, vezi ca cineva face o greseala tu il ameninti ca ii faci post inloc sa ii spui sau sa il ajuti.

De ce nu am ban? am grija de unele grade mai incapabile de fel cum esti tu, no offense

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra

Nu am fost chiar de fata,dar nu ar fi prima data cand faci chestiile astea cum ar fi sa injuri playerii prin nume,dar eu presupun ca daca a injurat hins trebuia sa isi dea gag singur pentru ca nu este foarte corect fata de playeri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fox nu l-am injurat, nu l-am bagat inseama, el se baga cu mine inseama, el vrea sa fac eu o greseala sa imi faca post ca sa imi iau 3/3.

Edited by Shins

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Shins said:

Fox nu l-am injurat, nu l-am bagat inseama, el se baga cu mine inseama, el vrea sa fac eu o greseala sa imi fac post ca sa imi iau 3/3.

Nici nu ai zis da-l in mor-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ma pun la mintea ta, daca chiar zici ca te-am injurat, vreau video nu un ss amarat.

Peace.

Edited by Shins

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste un avertisment verbal.

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.