Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Don_Diablo

[Reclamatie Admin] Masska

Recommended Posts

[*] Nick: Don_Diablo

[*] Nick reclamat:  MaSsKa

[*] Data:  24/04/2020

[*] Motiv: jigniri

[*] Dovezi: https://youtu.be/w7xUmop2ruQ

[*] Martori: @KLD, @Unknown, @Simon

[*] Alte obiectii: Se vede jos in chat cand am scris "te-a filmat" exact dupa ce l a injurat pe @KLD -> d asta pleaca lumea de pe server :P, vine cu argumente ca de ce joc aici si nu ma duc la mine pe server =)) nu poti sa joci alt mod de joc daca ai server de comp  ca te injura adminii 😃 r3 hatere

Edited by Don_Diablo
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca esti frustrat si itnri sa faci troll nu am chef la 3 dimineata deci scuzama pe mine daca esti ofensat. Man ma doare de tine esti un nimic

 

  • Shitty 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

=)))))) am scris dupa ce l ai injurat pe kld "vezi ca te a filmat" si ai inceput sa injuri 😛
Sunt un nimic dar stiti toti de mine 😢

Edited by Don_Diablo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine stie de tine pana azi nu te-am vazut pe server sau sa iti vad numele. Deci cine esti? Stati 3 poponari pe discord si va ligeti. Hai Cheers

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am bagat de seama daca si tu ai vorbit dar toti ziceau ca de ce joc aici 😛 
Asa limbaj ca admin =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost si eu pe sv. Omu meu a facut 3 fk si dupa l am intrebat daca e 'chior' . S-a activat sa ma injure de mama si de familie . Daca m-ar injura cineva asa in viata reala,in fata i-as (scuzati-mi expresia) fute cea mai mare bucata :) Asa ca ,l-am intrebat pe omu meu care-i instagramu ca voiam si eu sa vad cum arata unu care-si permite sa vorbeasca asa. Erau toti acestia pe server care au facut reclamatii (puteti sa-i intrebati) . Omu e un frustrat care nu merita nici admin nici acces pe server deoarece e un jeg de om si nimeni nu vrea sa joace alaturi de jeguri,banuiesc .

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, FukWhoKnows said:

Am fost si eu pe sv. Omu meu a facut 3 fk si dupa l am intrebat daca e 'chior' . S-a activat sa ma injure de mama si de familie . Daca m-ar injura cineva asa in viata reala,in fata i-as (scuzati-mi expresia) fute cea mai mare bucata :) Asa ca ,l-am intrebat pe omu meu care-i instagramu ca voiam si eu sa vad cum arata unu care-si permite sa vorbeasca asa. Erau toti acestia pe server care au facut reclamatii (puteti sa-i intrebati) . Omu e un frustrat care nu merita nici admin nici acces pe server deoarece e un jeg de om si nimeni nu vrea sa joace alaturi de jeguri,banuiesc .

Ai face tu multe iti explicasem ca nu era fk si de ce te-am omorat si tu incepeai ca ce port smfm si chestii de gen si tot continuai si la 3 dimineata logic ca ma enervez mai usor.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, Don_Diablo said:

Nu am bagat de seama daca si tu ai vorbit dar toti ziceau ca de ce joc aici 😛 
Asa limbaj ca admin =))

De tine ma daore cel mai putin. Te dai mare ca esti din Craiova esti nebun. Inca unu care are gura mare si cheama tot neamu ca de ce l-a injurat ala 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aici e acelasi lucru, nu vad motiv sa ne injuri pe toti, le dai gag la restu care injura, dar tie nici macar un minut nu ti-ai dat, plm, asta nu e corect dupa parerea mea, ori dai gag la toti INCLUSIV tie sau nu mai dai deloc si rezolvi treaba pe moment.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda se vede ca cei cu adevarat frustrati sunteti voi deoarece face 3 reclamatii diferite care trebuiau sa fie doar una.

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul o sa primeasca gag.

T/C

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.